Zerknij na siebie.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Zerknij na siebie.

Audio: Zerknij na siebie.

Monika Bosek-Kaczmarzyk

Chciałabym abyś dziś stanęła przed lustrem i zerknęła na osobę, która tam stoi. To ktoś Ci najbliższy, bo spotykasz go codziennie. To TY. Spraw, by osoba w lustrze poczuła się dziś dobrze, pomimo trosk i zmartwień, niech jej dzień będzie spokojny i radosny. Tak wiele zależy od Ciebie.

Przyjrzyj się swojej Głowie. To ona, obok serca jest najważniejsza. To w niej rodzą się twoje myśli, emocje, działania, pomysły, marzenia. To twoja siła napędowa. Jesteś tym, co myślisz, dlatego myśl zawsze o sobie dobrze, z miłością.

A teraz zerknij na swoją Twarz, zobacz jaka jest piękna. Zerknij na Twoje usta i zobacz, jak układają się do uśmiechu, jak rozświetlają Twoją twarz. Uśmiechnij się szeroko, z radością i miłością do swojego odbicia. To twarz Twojego przyjaciela, którego spotykasz codziennie. To miłe się uśmiechnąć i zobaczyć uśmiech. Uśmiech, który dociera do oczu. Twój uśmiech. Twoje usta mogą również ułożyć się do pocałunku. Pocałunek na ogromną moc. Moc uzdrawiania i odpędzania wszelkich trosk. Puść do siebie całusa.

A teraz szyja. Czyż ona również nie jest ważna? Dzięki niej możesz kierować swoje oczy i uszy tam, gdzie warto. Zawsze możesz wybrać to, co chcesz oglądać i czego słuchać. Zależy to tylko od Ciebie. Wybieraj to, co Cię wzmacnia.


Tego poranka, życzę Wam – CHWILI, BY DOCENIĆ SIEBIE!

Przyglądnij się swojemu Tułowiu. To tu znajduje się Serce. Serce wraz ze wszystkimi uczuciami, jakich doświadczasz. Miłość, troska, czułość, bezpieczeństwo, radość. Niektóre z nich pojawiają się znienacka, są dla Ciebie zaskoczeniem. Przyjmij je, zaakceptuj. Są Twoje.

Teraz czas na Ręce. Ależ w nich tkwi siła. Mogą objąć, przytulić. W dłoniach, w dotyku tkwi moc uzdrawiania. Zerknij na swoje dłonie. Poczuj je. Możesz pogłaskać swoją twarz, ręce. Poczuj, jaki dotyk jest przyjemny. Twoje ramiona to Twoja siła, która może odeprzeć też atak. Dbaj o nie.

A oto twoje Nogi, twoja podpora. To na nich trzyma się całe twoje ciało. Zobacz, jakie są mocne, silne i mogą zanieść Cię tam, gdzie zechcesz. Mogą prowadzić Cię powoli, albo szybko, biegiem. Jak szybko chcesz się posuwać do przodu zależy tylko od Ciebie.

Zerknij jeszcze raz na Siebie. Podziękuj, że poświęciłaś teraz sobie tyle uwagi, to Cię wzmocniło. Twoja siła i moc jest budująca, pozytywna, daje poczucie spokoju, bezpieczeństwa.

Podziel się tym ze swoimi bliskimi. Ich również każdego dnia możesz obdarować tym samym. Swoim uśmiechem, pocałunkiem, przytuleniem dającym poczucie bezpieczeństwa. Swoją miłością, troską i uwagą.

Autor: Monika Bosek-Kaczmarzyk

Strona: mamanacalego.pl/

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> To jest dobry dzień, początek nowej siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *