Wystarczająco dobra.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Wystarczająco dobra.

Audio: Wystarczająco dobra.

Jagoda Majchrzak

Może w ostatnim czasie usłyszałaś, że nie jesteś wystarczająco dobra. Może sama tak uważasz. Może chcesz coś zrobić, zmienić w swoim życiu, ale boisz się opinii innych – być może tych najbliższych. Może nie dostajesz takiego wsparcia, jakiego potrzebujesz. Może wszystkie Twoje plany są nadal w sferze marzeń.

Stop! Zaufaj mi dzisiaj i zrób ten pierwszy krok. Nie myśl o innych. Nie myśl o ich opinii, zdaniu, jak zareagują na to. Po prostu to zrób. Ten pierwszy dzień i tak nadejdzie, więc dlaczego nie dzisiaj? Zacznij od przygotowania planu – podziel marzenie na małe zadania, które jesteś w stanie zrobić. Sama lubię konkrety, więc dzisiaj też będzie konkretnie.Tego dnia, życzę Wam – WIARY W SIEBIE!

W TEN CUDOWNY DZIEŃ, PO PROSTU – SPRÓBUJ

„A co jak mi się nie uda? Nie warto nawet zaczynać.”Nie przekonasz się, czy było warto, dopóki nie spróbujesz. Uwierz, efekt może zaskoczyć samą Ciebie! Możesz się bać, ale spróbuj. A jeśli nie wyjdzie, to nic. Nie wyszło, trudno. Ale głowa i myśli już jakby spokojniejsze. Jesteś mądrzejsza o nowe doświadczenia. Przy kolejnym marzeniu, będziesz wiedzieć, czego nie robić.

Spróbowałaś i się udało? Nagrodę chyba już sama czujesz. Ulga, spełnienie i radość. Cudowne uczucie. Jestem z ciebie ogromnie dumna! Wiem, ile dla ciebie znaczą takie zmiany. Cieszę się, że chciałaś zrobić pierwszy krok.

Nadal myślisz, co powiedzą inni? Pamiętaj, że oni i tak będą gadać. Ale to nie może zatrzymać ciebie. Przecież to Twoje życie i tylko Ty możesz je zmienić. Niektórzy, chcą aby Nam nie wyszło, mówią, że to bez sensu, ale często dzieje się to tylko dlatego, że sami chcieliby coś zmienić, ale nie mają na tyle odwagi.

A teraz uśmiechnij się – zapisz cel i pierwsze zadanie, które zbliży Cię do tego celu! To zadanie ma być malutkie, takie które nie przeraża cię. Może to być przejrzenie ofert pracy, wyciągnięcie maty do ćwiczeń, jedna a może kilka stron książki. Tutaj najważniejsze jest Twoje samopoczucie! A radością z osiąganych celów będziesz zarażać innych.

Ten dzień już się nie powtórzy, więc zacznij już dzisiaj, aby jak najszybciej przekonać się, czy było warto. Wierzę w Ciebie. Ty też uwierz. Jesteś wystarczająco DOBRA, aby otrzymać wszystko, co najlepsze. Jesteś wyjątkowa i pamiętaj o tym.

Autor: Jagoda Majchrzak

Strona: zakrecona-blondynka.blogspot.com/?fbclid=IwAR3HZU4HiHUBx3ePHtT0jhDXYDHQ0Z9fEnxtUdcN3RgDQwH0s7_kpU7qT7I

Facebook: www.facebook.com/zakreconablondynkaa/

CHCESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ -> Nie poddawaj się, walcz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *