Wszystko zniszczyć lub wymienić – będzie lepiej!

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Wszystko zniszczyć lub wymienić – będzie lepiej!

KAROLINA HARTMAN

Gorsze dni nadejdą prędzej, czy później. Nie jesteśmy małym dziećmi, które potrafią jeszcze wierzyć w perfekcyjny świat i bezproblemowe życie. Jeśli mamy siłę musimy walczyć, aby trudne momenty trwały, jak najkrócej. Ale czasami tej siły brakuje i wtedy z fachowym wsparciem nadciągają przyjaciele. I chwała Bogu za Nich!

DAJ SIĘ WYGADAĆ

Czasami po prostu potrzebujemy się wygadać. Wyrzucić wszystkie smutki, złości i rozterki. Dzieląc emocje z innymi, czujemy się lżejsi, oczyszczeni.

I tym razem ja chciałam być spełniającym „przyjacielskie funkcje” – przyjacielem. Kasia potrzebowała tego, tak czułam. Płakała, śmiała się, złościła. Przy winku wylewała swoje smutki, ale i odreagowywała ciężki, a przede wszystkim NIEPEWNY czas. Tylko czym więcej procentów opanowywało jej rudawą głowę, tym ja czułam się dziwniej…

  • Bo ona chciała męża wymieniać – „on już się nie stara, ta miłość gdzieś się ulotniła, z INNYM BYŁOBY MI Z PEWNOŚCIĄ LEPIEJ.”

  • Bo ona chciała przyjaźń kończyć – „i co z tego, że znamy się tyle lat? W tym momencie potrzebowałam jej najbardziej, a ona pojechała na wakacje. BEZ NIEJ BĘDZIE MI LEPIEJ”.

  • Bo ona chciała rzucić pracę – „jakoś przeżyje bez pracy. Może i było mi tam fajnie, ale jak on mógł zwrócić mi uwagę przy mojej największej rywalce? DAM MU NAUCZKĘ”.

 

 

 

 

 

KOCHANA, NAPRAWIAJ

Tak szybko chcemy burzyć coś, co budowaliśmy przez tyle lat. Czasami zmiany są potrzebne, ale bardzo często ponosi nas negatywna chwila. Jeden, niekontrolowany ruch może zniszczyć więcej, niż nam się wydaje. A zaufanie? Ciężko odbudować ot tak, bo chcemy.

Może dzisiaj podejdziesz do męża i pogadacie o waszych problemach? Wierzę, że wszystko da się naprawić. W każdym związku istnieją gorsze chwile i będąc z tym „innym”, też takie będą.

A może jednak zaprosisz przyjaciółkę na pyszną kawę? Mimo że jesteś dla niej bardzo ważna, ona ma również swoje życie.

A może docenisz to, że masz stałą pracę, która do tej pory sprawiała Ci przyjemność? Bo jeśli tak jest, to masz ogromne szczęście!

To będzie dobry dzień, dzień, w którym coś naprawisz, ponownie odbudujesz,

zatroszczysz się o siebie i swoje otoczenie.

  PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Koszmarny poranek, który możesz zmienić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *