Wszystko ma swój początek i koniec.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Wszystko ma swój początek i koniec.

Audio: Wszystko ma swój początek i koniec.

Karolina Hartman

Kiedy coś się kończy, a szczególnie coś pięknego, czujemy smutek. Nim upłynie ostatnia sekunda trwającej chwili, już tęsknimy za przeszłością. Ale może warto docenić to, co było z uśmiechem na twarzy? A zamiast smutku, otoczyć czułością i nadzieją – przyszłość.

 

To dobrze, że wszystko ma swój początek i koniec. Bo Nasze życie to nie są wyłącznie cudowne momenty. Często przychodzą ciężkie czasy, a wtedy wiemy, że i one się skończą, by ustąpić miejsce szczęściu….

Radość, smutek, energia, zwątpienie, wiara, ucieczka, płacz, uśmiech – oto Nasze życie. Ale jest pięknie, bo ciągle na coś czekamy. Czekamy na rodzinne święta, narodziny dziecka, na wakacje, sobotni wypad na piwko. Niektórzy z Nas, czekają na Zbawienie. Codzienność to ciągłe wyczekiwanie niezapomnianych, cudownych chwil 🙂 .

I Nasz projekt się skończył. Dzisiaj ostatni dzień. Przez 62 dni uczyłyśmy się pozytywnych nawyków, które mają na celu pomóc Nam łatwiej i piękniej rozpocząć dzień. Mam nadzieję, że byłaś z Nami przez większość poranków i czujesz, że tak bardzo dużo zależy właśnie od Ciebie.

 

To Twój dzień – To Twoje decyzje – To Twoje nastawienie!

 

Czy już tęsknie? Oczywiście, że nie! Nie mam zamiaru nigdzie odchodzić, a wszystko co było i jest nie zniknie. Nadal będę walczyła o Twój uśmiech o poranku. Może nie codziennie, ale częściej niż myślisz 🙂 . Więc zostań z Nami, bo w mojej głowie jest pełno nowych pomysłów.

I na koniec mam do Ciebie prośbę. Bo mogę o coś Cię poprosić, prawda? Będzie mi bardzo miło, jeśli na Naszej stronie na Facebooku w ocenie, napiszesz parę słów o projekcie. Ofiarowałyśmy w niego wiele serca i czasu, ale…

  • Czy to miało sens?
  • Czy chociaż raz się uśmiechnęłaś?
  • Czy myślisz, że warto powtórzyć projekt z nową dawką unikatowych tekstów na dobry dzień?

 

Z pewnością Twoje słowa, pozwolą mi podjąć decyzję, co dalej i jak dalej 🙂 .

KOCHANA, MIŁEGO DNIA ❤️  !

PRAGNIESZ POZNAĆ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! –> JĘZYKI MIŁOŚCI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *