Wrażliwość.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Wrażliwość.

 

ANNA PALUCH

Niedoceniana. Krytykowana. Dla wielu kobiet kula u nogi. Nasza wrażliwość. Dla kobiet ambitnych, nowoczesnych zbyteczna, bo zbyt „kobieca” cecha. Odbiera nam pewność siebie, wprowadza niepokój, kiedy mamy być silne. Przynosi nam łzy, które ocieramy ukradkiem, żeby nie stracić w oczach innych osób. Sprawia, że za bardzo się przejmujemy i cierpimy z całym światem. Dla mnie jednak wrażliwość jest jedną z moich ulubionych wartości, choć doceniam jej znaczenie dopiero po 30 latach życia.  

 

Jestem wrażliwą osobą, a nawet należę do elitarnego grona osób wysoko wrażliwych. Mam w sobie morze empatii, uwielbiam słuchać i cieszę się, że mój zawód polega na pomaganiu innym osobom. Znalazłam dom dla mojej wrażliwości. Pamiętaj, że dzięki wrażliwości lepiej rozumiesz świat i więcej dostrzegasz. Ta wartość pozwala wejść w buty innych osób i lepiej odpowiedzieć na ich potrzeby. Twoja wrażliwość sprawia, że świat ma mocniejsze barwy, bardziej wyraźne dźwięki i bardziej wyczuwalne zapachy. Możesz być Czarodziejką, która w magiczny sposób rozpoznaje i wspiera innych w ich zmaganiach. Pokochaj swoją wrażliwość i potraktuj ją jak dar!

Autorka: Anna Paluch

psychodietetyk, psycholog,

autorka bloga Dbam o CUD oraz podcastu Anna Paluch Psychodietetyk.

Prowadzi kursy i konsultacje online z zakresu

naprawy relacji z jedzeniem i pozytywnego odchudzania

Strona: dbamocud.pl

Facebook: www.facebook.com/dbamocud

Instagram: www.instagram.com/annapaluchpsychodietetyk/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *