Wolność.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Wolność.

 

EWA CHAPKO

To nasza wewnętrzna wolność, której nikt nam nie jest w stanie odebrać, nadaje życiu sens i znaczenie.” – Victor Frankl Kiedy obserwujesz naturę zachwycasz się jej pięknem, źdźbłem trawy skąpanym w promieniach zachodzącego słońca, szumem fal spokojnie bijących o brzeg, swobodnym lotem ptaka, który znika za wzniesieniem. I tylko on wie, jaki jest cel jego podróży. Życie każdej istoty na tej planecie jest właśnie podróżą. Ta przygoda nabiera głębokiego sensu i znaczenia, gdy określa ją wolność, decydowanie według swojej woli, myśli, potrzeb i uczuć..  

Każda decyzja zgodna z Twoją wolą pozwala Ci poczuć wszystkie palety barw, które sprawiają że wzrastasz. Wolność dostrzegana i świadoma sprawia, że w swojej duszy doświadczasz wdzięczności. Celebrujesz ją chwilami, gdy zatrzymujesz się na moment i obserwujesz każdy przenajświętszy oddech wypełniający płuca. To dzięki wolności możesz kroczyć drogą, którą chcesz. Odczuwasz wtedy brak przymusu. Ty wybierasz. Ty decydujesz. Gdy ją tracisz, tęsknisz za nią, dążysz ku niej. Podążanie za wolnością daje człowiekowi ogromną siłę. Jest on w stanie pokonać wszelkie przeciwności, strach przekuwa w odwagę, a słabość w moc by tylko odzyskać to, co jest najcenniejsze – WOLNOŚĆ. Dzięki niej odnajdujesz radość i spełnienie robiąc rzeczy, które są dla Ciebie właściwe. To kwintesencja naszego istnienia. Doświadczając wolności możesz przeniknąć Wszechświat najdrobniejszą cząsteczką swojej duszy. To część boskiego daru. Docenianie jej, szanowanie i celebrowanie jest największym prezent wdzięczności i miłości.

Autorka: Ewa Chapko

Strona: freedombyewa.pl

Facebook: www.facebook.com/Freedom-by-Ewa-2342576722475514/

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *