Wiara czyni cuda.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Wiara czyni cuda.

Audio: Wiara czyni cuda.

Zuzanna Dudko

Podobnie jak większość kobiet, jestem osobą po przejściach. I to nie byle jakich. Swoją historią chcę pokazać Wam, że mimo przeciwności losu, można być szczęśliwym i cieszyć się z każdego dnia.

Kiedy byłam mała zmarła moja mama. Mój tata nie koniecznie radził sobie z wychowywaniem dwóch małych córek ( 4 i 7 lat), popadł w depresję, stracił pracę i kompletnie się załamał. Mimo tego, że byłam bardzo mała – miałam w głowie takie światełko, że kiedyś będzie lepiej. Wspierałam go ile miałam w sobie siły i pomagałam mu wstać kiedy upadał. Na tym jednak moje fatum się nie skończyło. Kiedy byłam pełnoletnia wpadłam w toksyczny związek – byłam ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Każdego dnia życie dawało mi kopa, a ja wierzyłam, że kiedyś będzie lepiej. Następne było nieudane małżeństwo – kompletna pomyłka, której żałowałam każdego dnia. Mogłabym wymieniać Wam w nieskończoność pasmo porażek i niepowodzeń w moim życiu, jednak uważam, że to bez sensu, bo każda z nas kobiet – ma swoje przejścia i trudne wspomnienia.


Tego poranka, życzę Wam – WIARY W LEPSZE JUTRO!

Dziś mam 34 lata. Jestem mamą dwójki dzieci i drugi raz zostałam mężatką. Jestem dowodem na to, że jeśli chce się zmienić swoje życie, to można to zrobić w każdym momencie. Od kiedy pamiętam wierzyłam w to, że przyszłość może być lepsza, jednak nie czekałam na nią z założonymi rękoma, a działałam. Doszłam do wniosku, że największym problemem jest to, co sami o sobie sądzimy. Znacie powiedzenie „Jak Cię widzą tak Cię piszą”? Jeśli każdego dnia, parząc w lustro – uśmiechniesz się do samej siebie i spojrzysz na wszystko pozytywnie – taki będzie Twój dzień, a nawet Twoje życie. Pamiętajcie! Nikt nie jest idealny, każdy z nas ma swoje wady – jednak nie można się na nich skupiać – skupiajmy się na dobrych rzeczach, na naszych zaletach i bądźmy dumni z tego kim jesteśmy. Nauczyłam się patrzeć wstecz z uśmiechem – każde potknięcie mnie czegoś nauczyło, wiem jakie błędy popełniłam w życiu i jakich już nie popełniać. Swoje wady próbuję zmienić, naprawić, ale nic na siłę – nigdy nie zmienię swojego nastawienia do życia dla kogoś – wszystko musi być zgodne ze mną i moimi przekonaniami. Ludzie są w naszym życiu i w każdej chwili może ich zabraknąć – a z samym sobą będziemy żyć do ostatniego oddechu.

Pamiętajcie – wiara czyni cuda – jeśli chce się zmienić swoje życie, to można to zrobić. Jednak żeby cokolwiek zaczęło się dziać, należy zrobić ten pierwszy krok w kierunku zmian. Jeden krok, a może zmienić tak wiele… Kochajcie i szanujcie siebie, bądźcie dobrymi ludźmi, a to całe dobro wróci do Was ze zdwojoną siłą…

Autor: Zuzanna Dudko

Strona: www.zuzkapisze.pl/

Instagram: www.instagram.com/zuzkapisze.pl

Facebook: www.facebook.com/ZuzkaPisze

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! ->A Ty, co powiesz młodszej sobie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *