Wdzięczność…

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Wdzięczność…

Audio: Wdzięczność…

Agata Murawska

Każdego ranka, gdy otwieram oczy, czuję wdzięczność, ekscytacje i radość na to co mnie czeka tego dnia. Pewnie zastanawiacie się czy to przychodzi samo? Czy to jest takie proste, naturalne i w ogóle możliwe? Dla mnie dziś tak!, ale był czas, gdy tak nie było.

Był czas, gdy budziłam się z ciężarem ciała, ciężarem w sercu i ogromnym ściśniętym kamieniem w żołądku, z myślą, że już mam dość, wszystko jest bez sensu , a lęk, niczym nie uzasadniony odbierał mi siłę. Każdy krok, każda czynność była wręcz nie do uniesienia. Aż przyszedł czas, dzień, gdy padłam po prostu, poddałam się, usiadłam i powiedziałam sobie…już dalej rady nie dam. Z głębi serca popłynęła moja prośba do Boga, Boże proszę prowadź, sama już rady dalej nie dam. I tak, dzień po dniu, krok po kroku , mozolnie, ciężko, ale stawiałam nowe kroki ku wewnętrznemu spełnieniu.


Tego poranka, ŻYCZMY WAM – RADOSNEGO,
PEŁNEGO WDZIĘCZNOŚCI DNIA.

Dziś mogę powiedzieć Tobie i każdej z nas , można, a nawet trzeba zatrzymać się, zadać sobie pytania, bardzo trudne i niewygodne…po co ja w ogóle żyję, jakie jest to moje życie, czy ono jest w ogóle moje, czy jest takie o jakim marzę, czy żyję dla siebie, czy dla innych może ? Czy spełniam swoje ambicje, czy marzenia? Odpowiedzi, jeśli są szczere, nie są zazwyczaj miłe, są bolesne, trudne i bardzo niewygodne, ale tylko takie pokażą nam w którą stronę iść, co możemy zmienić, aby to nasze życie było w końcu prawdziwe. Ta droga jest długa i ciężka, ale prowadzi do upragnionego celu, do miejsca w którym mimo ciemności wokół, mimo życiowych trudów, które wcale nie znikają nagle, jest jasność, wiara i miłość prawdziwa. A WDZIĘCZNOŚĆ za to co jest i za to jakie to jest, staje się naszą codziennością prawdziwą!

Jak do tego dojść? Jak znaleźć tę ścieżkę jedyną? Każdy, musi znaleźć ją sam, ale bez spotkania ze sobą nie obędzie się na pewno. Posłuchajcie zatem głosu w sercu, a ono na pewno zaprowadzi Was tam gdzie Wam pomogą. Nagle okoliczności, ludzie i wydarzenia zaczną Wam sprzyjać, zaczną wskazywać kolejne kierunki, zaczniecie widzieć, najpierw tlące się, a potem wyraźne światełko w tunelu, które w perspektywie nie tylko Wam, ale i Waszym bliskim da prawdziwą radość i siłę.

Życzę Wam radosnego pełnego WDZIĘCZNOŚCI dnia. Może dziś właśnie będzie ten pierwszy dzień ku Waszemu nowemu radosnemu spełnieniu 🙂 .

Autor:  Agata Murawska

Strona: blog.takpoprostuwnetrza.pl/

Instagram: www.instagram.com/poprostuwnetrza/

E-mail: murawskaagata2@wp.pl

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! ->

2 Responses

  1. Doszlam do do momentu, w którym wydawało mi się, że niczego więcej nie udźwignę. Coś się wydarzyło, pojawili się wartościowi ludzie i rozpoczął się proces. Czasem było trudno, czasem boleśnie, a czasem radośnie. W bilansie wyszły plusy. Dziś osiągnęłam harmonię, a w związku z tym wewnętrzny spokój. Ufam sobie. Wiem, że jeśli dziś nie mam rozwiązania, jutro pojawi się. To moja największa wartość wyniesiona z przeszłości. 🌸

    1. To piękne! Czyli potrzeba czasu, aby osiągnąć harmonię i zaufać sobie.
      Bardzo gratuluje takiego etapu życia. Wierzę, że każda z Nas prędzej,
      czy później osiągnie wewnętrzny spokój 🙂 Dziękujemy za komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *