Uśmiechnij się na dobry dzień!

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Uśmiechnij się na dobry dzień!

Audio: Uśmiechnij się na dobry dzień!

Elżbieta Dziurkowska

Znowu zadzwonił budzik, znów muszę wstać, znów to samo… Nie, nie narzekaj, nie marudź, to od Ciebie zależy, jaki będzie dzisiejszy dzień. A każdy dzień jest inny, naucz się to zauważać, nawet jak pozornie jest bliźniaczo podobny do poprzednich, to tak naprawdę jest nowy, pełen wyzwań i okazji. Okazji na świeże zadania, znajomości, szans, aby poznać otaczający nas świat i siebie.

A więc podnieść się z łóżka, a żwawo, przeciągnij ochoczo, pobiegnij do łazienki, przywitać się ze swoim odbiciem w lustrze. Może będzie trochę wygniecione od poduszki, ale jest Twoje, najbliższe na świecie, jest z Tobą od zawsze i tylko od Ciebie zależy czy się grymasi, czy szczerze do Ciebie uśmiecha. I gdy tak sobie będziecie na siebie patrzeć umówcie się, że to będzie dobry dzień. A Ty będziesz królową dnia, miesiąca, roku, całego swojego życia. Życie jest piękne, ludzie są cudowni, a świat daje nam wiele możliwości. Pamiętaj, nieważne ile masz lat, zawsze jest czas i pora na spełnianie marzeń, odkrywanie nowych miejsc, rozwijanie się. Biegnij za swoją pasją, a sukces będzie podążał za Tobą. Uwolnij z siebie małą dziewczynkę, która chowa się gdzieś za bagażem doświadczeń. Nie zastanawiaj się co o tym powiedzą inni? To Twoje życie i masz prawo je przeżyć po swojemu, jak chcesz, jak lubisz.

Tego poranka, życzę Wam – NATURALNIE PIĘKNEGO UŚMIECHU!

Nie narzekaj, nie rozpamiętuj, nie obwiniaj się, nie gdybaj, nie daj sobą manipulować. To Ty jesteś panią swojego losu, tylko Ty masz prawo sobie coś narzucać, wyznaczać, nadawać kierunek. Unikaj toksycznych ludzi, takich co to wiedzą lepiej, dręczą dobrymi radami, plotkami, próbują wpędzać w poczucie winy. O ile się da, wyeliminuj ich ze swojego otoczenie, nie są Ci do niczego potrzebni, niech zostaną sami ze swoją goryczą, zazdrością i frustracjami, nie pozwól się tym zarazić.

Żyj, uśmiechaj się, uśmiech to klucz, który otwiera prawie wszystkie drzwi. Nie żałuj tego, co za Tobą, na przeszłość nie mamy wpływu, pogódź się z nią. Tylko to, co przed Tobą zależy od Ciebie, tu wszystko możesz. Chłoń życie pełnymi garściami, ciesz się z drobiazgów, bo to one tworzą wielkie sukcesy. U progu dnia, nie zastanawiaj się co źle zrobiłaś , co pomyślą o Tobie inni? Usiądź uśmiechnij się do mijającego dnia i powiedz sobie…to był dobry dzień. I nawet jeśli coś Ci nie wyszło, jutro znów wstaniesz, zobaczysz w lustrze swoje odbicie, wiernego przyjaciela, który się nigdy od Ciebie nie odwróci, powita Cię tak samo, jak Ty jego. Pozdrów go, powiedz, że ma piękne oczy, ładnie wygląda i obiecaj, że pójdziecie np. do fryzjera. Odpłaci Ci tym samym i dotrzyma zawsze towarzystwa. Pamiętaj! Nigdy go do siebie nie zniechęcaj, rozpieszczaj, chwal, spełniaj obietnice, żyj jak królowa. Gdyż każda Kobieta jest panią swojego małego wielkiego świata.

Autor: Elżbieta Dziurkowska

Strona: dietamojapasja.blogspot.com/

Facebook: https://www.facebook.com/elzbieta.dz.75

Instagram: https://www.instagram.com/dietamojapasja/?hl=pl

E-mail: elżbietadziurkowska@gmail.com

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Na wiele spraw nie mamy wpływu…

7 Responses

    1. Tak najlepiej, nie ma sensu oglądać się za siebie. A jeśli nawet słyszymy jakieś teksty za plecami tzn, że jesteśmy krok do przodu przed resztą. 😊

  1. Cudowna Kobieta i cudowny tekst! Gratuluję z całego serca i dziękuję za ogrom pozytywnej energii oraz ciepła, które dodają skrzydeł 🥰 tak, jak każda rozmowa z Panią!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *