To Twoje życie!

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

To Twoje życie!

Audio: To Twoje życie!

Magdalena Myrcha – Niebieska Niezapominajka

Kochana Kobietko,
Znasz to uczucie, kiedy pragniesz coś zrobić, ale za bardzo myślisz o opinii innych osób – tych osób, za którymi nie przepadasz i zapewne one za Tobą też nie; osób, które czymś Ci zawiniły i na każdym kroku chcą, by Twoja noga się podwinęła; osób, które zazdroszczą Ci sukcesów?


Przejmujesz się nimi, tym, co Ci mówią, tym w jaki sposób Cię traktują. Niby ktoś interweniuje, ale to tylko chwilowa zmiana. Bo te toksyczne osoby i tak kontynuują swoją “zabawę” – dla nich to rzeczywiście zabawa, a dla Ciebie nie. Ty za bardzo bierzesz to do siebie. Myślisz o tym. I takim oto sposobem ciągnie się to za Tobą. 


Tego poranka, życzę Wam – SPOKOJNEGO ŻYCIA BEZ LICZNYCH KOMENTATORÓW?!

W końcu przestajesz mieć z nimi jakikolwiek kontakt – nowa szkoła, praca, nowi znajomi. I wtedy zmienia się Twój punkt widzenia. Po czasie żałujesz, że za bardzo przejmowałaś się ich zdaniem, bo tak właściwie co ten ktoś, kto w ogóle nie ma wpływu na Twoje życie, ma do powiedzenia o Tobie samym? Jakim prawem się w nie wtrąca? Po co? W jakim celu zabiera Ci cząstkę życia, cząstkę Twojej wspaniałości, oryginalności, przez co później czujesz się źle, już nie taka sama? Tę kwestię trzeba szybko odbudować. Bo… Kto jak nie Ty? Tylko Ty możesz to uczynić. I musisz, bo jesteś wyjątkowa i nikt nie zdoła Ci tego odebrać. Nikt nie ma prawa ingerować w Twoje życie, w Twoje decyzje, wybory. Nie pozwól nigdy nikomu tego zrobić. Jaki jest sens marnowania sobie na to czasu? Po co przejmować się kimś, kto Ci zazdrości? Nie warto! Bądź mądrzejsza. Po prostu zignoruj tę osobę/te osoby albo uderz w ich czuły punkt – tak aż zajdzie jej/im w pięty. 😉


Głowa do góry, kochana Kobietko – jesteś jedyna w swoim rodzaju! 🙂

Autor: Magdalena Myrcha – Niebieska Niezapominajka

Strona: niebieskaniezapominajka.blogspot.com/

Instagram: www.instagram.com/niebieskaniezapominajka/

E-mail: niebieskaniezapominajka0@gmail.com

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ -> Dla Ciebie to rutyna, a dla mnie marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *