To jest dobry dzień, początek nowej Ciebie!

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

To jest dobry dzień, początek nowej Ciebie!

Audio: To jest dobry dzień…

Katarzyna Mastalerczyk

Dzień dobry! Jest ranek, słońce powoli podnosi się za horyzontu, niebo jest takie różowawe, trochę fioletowe, budzą się ptaki, można wyjść na mokrą od rosy trawę i pić kawę. Leniwie, niespieszne. Dzień jeszcze zdąży się zacząć, życie nas znajdzie, patrz w horyzont, sącz kawę i słuchaj świata. Dobry  i kwadrans. To jest dobry dzień, początek nowej Ciebie! I chociaż w lustrze widzisz kogoś kto mógłby wyglądać lepiej, dźwięczniej się śmiać i mówić aksamitnym głosem z romansu, to jednak w takie chwile jak ta, gdy gorąca kawa rozgrzewa, a ptaki zagłuszają myśli, czuj się piękna! Świat należy do Ciebie, dlaczego martwić się tym co mogłoby być. Nie jest, trudno, nie ma co płakać.  

Wypijesz kawę i pójdziesz do pracy. Umówmy się pracujemy by żyć, raczej nie żyjemy by pracować, ale pomyśl o fajnych rzeczach, które kupisz już po wypłacie, może to nie będzie brylantowa kolia, ani bransoletka ze szmaragdami, ale kolczyki i torebka na popularnym portalu z długim czasem oczekiwania poprawią humor i dodadzą każdej stylizacji nuty Orientu, a umówmy się – to nigdy nie wychodzi z mody! Ciesz się drobiazgami.  

Jestem pewna, że jesteś w czymś najlepsza, że gdyby nie ta rzecz, dla Ciebie czasami drobna to czyjś świat byłby gorszy. Twoje żarty, śpiewanie a może kruche ciasteczka sprawiają, że ktoś czuje się lepiej. Z takich małych promyków składa się codziennie lepszy świat. Brzmi banalnie? Być może pomyśl czy wczoraj humor poprawiały Ci spektakularne wydarzenia, czy miłe słowo od szefa, uśmiech ekspedientki, albo to że kierowca autobusu poczekał aż wsiądziesz bo widział, że biegniesz, a nie ruszył Ci sprzed nosa? No właśnie. Drobiazgi! 


Tego poranka, życzę Wam – CUDOWNEGO DNIA!

I chociaż może ten dzień nie będzie jak z katalogu wysyłkowego, to pomyśl sobie, że za dziesięć godzin spotkamy się w tym samym miejscu, po drugiej stronie horyzontu słońce będzie zachodziło, niebo obleje się karminem, a gorąca czekolada w kubku ma magiczne właściwości. Włączysz dobrą muzykę i naładujesz baterie, bo jutro będzie lepiej! Kochaj siebie, znajdź czas dla siebie, codziennie, doceniaj drobiazgi!!!

 

Autor: Katarzyna Mastalerczyk

Strona: kasiek-mysli.blogspot.com/

 

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Odkryj swój kobiecy potencjał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *