Pragnę marzyć!

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Pragnę marzyć!

Audio: Pragnę marzyć!

Karolina Hartman

Wiem, że dopiero co wstałaś z łóżka i z trudem otworzyłaś powieki. Ale ja chciałabym Cię prosić, abyś jeszcze przez chwilę, ponownie je zamknęła. Czy masz jakieś marzenia? Oddychaj i wyobraź sobie to, czego pragniesz. Zawsze chciałaś zostać rozpoznawalną artystką? A może marzysz o podróży w najdalsze zakątki Świata? O najwyższych szczytach, błękitnych głębinach, locie w magiczną, galaktyczną przestrzeń. Lub coś bardziej przyziemnego. Nowy samochód, świeżutki z salonu? Te błyszczące szpileczki z najdroższej półki? To Twój poranek marzeń. 3 minuty, w których jeszcze przez chwilę możesz oddać się fantazji, by lepiej zaczął dzień…

Tego poranka, życzę Wam – PRZEKSZTAŁCENIA MARZEŃ W RZECZYWISTOŚĆ!

Ale stop! To koniec! Już czas wrócić na Ziemię. Przestań marzyć, bo i tak rzeczywistość, to rzeczywistość, a Twoje marzenia nigdy się nie spełnią! – tak mówi wielu.


A przecież to również marzenia nadają sens ludzkiemu życiu. Sprawiają, że chcemy działać, naładowani pozytywną energią. Marzenia to siła. Marzenia to wolność. Marzenia to rozwój i niepohamowana radość. Mamy pragnienia i jasno określone cele. To one pozwalają przenieść się w najpiękniejsze miejsca w pochmurne dni. To one są ucieczką, gdy wydaje się nam, że nie mamy dokąd uciec. Nie chcemy marzyć wiecznie, nie robiąc nic. Chcemy spełniać marzenia i odkrywać kolejne, sprawiając, że życie staje się jeszcze piękniejsze.

KOBIETO MARZ KAŻDEGO DNIA CORAZ WIĘCEJ

Moje marzenia, kreuje każdego poranka. I czuję to całą sobą, że wkrótce się spełnią. Może nie zostanę aktorką, ale z pewnością kobietą, o której usłyszy wielu. Nieważne kim jesteś. Czy pływasz w banknotach, czy liczysz każdą złotówkę. Nieważne gdzie mieszkasz. Czy kochasz, czy jesteś kochana. Marzyć może każdy i nikt nam tego nie zabroni.

A więc… o czym dzisiaj marzysz? 🙂

I co robisz, aby Twoje marzenie wkrótce się ziściło?

Autor: Karolina Hartman

3 minuty o poranku

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Zadawaj szlachetne pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *