Pozytywna Ja.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Pozytywna Ja.

MONIKA.ZYSK.1988

My ludzie często mówimy o pozytywizmie w naszym życiu, ale czy stosujemy się do tego?

Czy nasz dzień naprawdę jest pozytywny, sprawia nam radość?

  Pozytywne myślenie jest jak magnes. W zależności od jakości naszych myśli oraz wypowiadania przez nas słów przyciągamy do siebie różne wydarzenia i ludzi. Codziennie sami stwarzamy swoją rzeczywistość za pomocą myśli, emocji, pragnień, przekonań, wyobrażeń czy oczekiwań. Robimy to najczęściej nieświadomie. Nasze myśli i słowa wysyłane w świat, dawane innym wracają z powrotem do nas tylko w innej postaci. Myśli o podobnej treści przyciągają do nas zdarzenia i osoby, które wibrują w taki sam sposób. Jeśli myślimy pozytywnie nasz świat jest pozytywny, lepszy.  

 

Ja codziennie wstając rano witam się ze szczerym uśmiechem. Cokolwiek by się nie działo zawsze mówię sobie mogło być przecież gorzej i doszukuje się pozytywnych stron w sprawie, aspektów w swoim życiu. Na przykład tańczę o poranku, śpiewam na głos, wygłupiamy się z synkiem, rozpoczynam dzień dobra kawą, ponieważ poprawia mi nastrój. Każdą rzecz, każdą myśl, każdą osobę pozytywną staram się przyciągać do siebie i cieszyć się tym, co mam, jak jest w moim życiu. Sprawiać, by ich życie było też pozytywne z uśmiechem. Kochane, życzę Wam żebyście każdego dnia, odkrywały i rozpoczynały swój dzień z pozytywnym nastawieniem, z uśmiechem, z pozytywną myślą.

Miłego dnia , wspaniałego dnia.

Autor: Monika Zysk

Instagram: www.instagram.com/monika.zysk.1988/

  PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> nie mów tak lub powiedz to

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *