Poranna wizyta psychologiczna.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Poranna wizyta psychologiczna.

Poranna wizyta psychologiczna.

Karolina Hartman

Dzień dobry i witam Cię, podczas porannej wizyty psychologicznej. I chociaż psychologiem nie jestem, to trochę o Nas – kobietach wiem. Wiem, że czasami masz ten gorszy dzień, podczas którego chciałabyś odpuścić i być tą kruchą kobietą, a raczek kobietką, o której wszyscy mówią. Delikatną i wrażliwą.

Wiem, że brakuje Ci sił na bycie filarem całego domu i udawanie, że to mężczyźni są najsilniejsi i mogą najwięcej. Znowu musiałaś pocieszać swojego męża, przyjaciela, aby uwierzył w swoje możliwości?

W pracy zajmujesz najniższe stanowisko, a wszystko spoczywa na Twoich barkach? Przyjaciółki oczekują, że będziesz ich największym wsparciem w chwilach, gdy sama potrzebujesz pomocy i zrozumienia?

MASZ BYĆ CAŁĄ SOBĄ, UKRYWAĆ EMOCJE INTENSYWNIE, MIMO ŻE CZASEM NIE MASZ SIŁY!

Znasz to uczucie?

Oddychaj. Zamknij oczy. Policz do pięciu.

1…

2…


Tego poranka, życzę Wam – KOBIECEJ SIŁY!

3…

4…

5…

Jesteś kobietą i jesteś silna, mimo że czasem płaczesz w poduszkę. Łzy nie są oznaką słabości, a źródłem ukojenia. Nie wstydź się swoich emocji. Masz prawo czuć i wyrażać doznania. Jako kobieta posiadasz niewyczerpalne zapasy mocy. I chociaż czasami jest ciężko, to bez Bez Ciebie Twojemu światu, zabrakłoby kolorowych barw. Tak, jesteś paletą barw. 🙂

To Ty jesteś promieniem, który obdarowuje ciepłem, nadzieją i radością wszystkich wokół. Wyobraź sobie, co by było, gdyby Cię nie było? Czy ktokolwiek byłby w stanie poradzić sobie tak dobrze, jak teraz, gdy jesteś obok? Nie musisz być zawsze skromna. Wiem, że wiesz, że nie.

TO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ!

Więc proszę Cię zamieniaj uśmiech, wdzięczność innych w siłę. Przekształcaj swoje działania w niesamowitą satysfakcję. Bo tak dużo dajesz, a w zamian oczekujesz tak niewiele – zrozumienia uczuć i gorszych dni. Chcę, abyś wiedziała, że inni chociaż może o tym nie mówią, to czują, że nadajesz sens i wartość ich życiu.

Dziękuję, że przyszłaś dzisiaj do mnie. Dziękuję, że rozpoczęłaś z Nami wspólną, kobiecą przygodę. Wizyta zakończona. A teraz czas zabrać dzień w swoje ręce i z podniesioną głową pokonać KAŻDĄ przeszkodę.

Nie poddasz się, prawda?

Miłego dnia, Siło ukryta w ludzkim ciele.
Autor: Karolina Hartman

3 minuty o poranku

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ -> Uważność – sposób na szczęście

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *