Popatrz inaczej.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Popatrz inaczej.

MAGDALENA MAREK

  Dziś – czwartek, to taki mały piątek. Brzmi dobrze, prawda? Wiele z Was myślami jest już w nadchodzącym weekendzie, nie ukrywam – ja także! Wielu z Was już myśli o urlopie, o tym, że zbliżają się święta wielkimi krokami. Myślami jesteśmy daleko naprzód. Dziś chciałabym żebyś popatrzyła na świat ciut inaczej. Chciałabym żebyś zatrzymała się tu i teraz i, się uśmiechnęła. Idąc do pracy rozejrzyj się wkoło, zrób bukiet z kolorowych liści, usiądź na chwilę w pobliskim parku i poobserwuj ludzi – zobacz ilu z nich się uśmiecha, jak wielu z nich jest zapatrzonych w ekran telefonu komórkowego, zobacz jak ciągle pędzą – nie patrzą na otaczające ich krajobrazy.  

 

 

W pracy w przerwie pogadaj z koleżanką niekoniecznie o pracy, zapytaj o rodzinę, co u niej słychać, jak się czuje, może umówicie się na jakieś babskie ploty czy kino. Może zyskasz przyjaciółkę, może w końcu będziesz miała bratnią dusze, której możesz się wygadać. Po pracy wracając do domu wstąp do sklepu, kup coś dobrego, nie patrząc na kalorie, zrób dobry placek, domową pizzę, czy ulubione spaghetti. Nie zapomnij o winku na wieczór z mężem. Pobaw się z dzieckiem, śmiej się, weź go na spacer, pobudujcie klocki, porysujcie lub po prostu porozmawiajcie … o wszystkim! Pocałuj go w czoła i utul do snu, po czym wróć do męża i przytul z całych sił. Wieczór niech będzie nie tylko chwilą dla dwojga ale też chwilą dla Ciebie. Wanna, muzyka, winko maseczka, czujesz ten klimat? Spędź trochę czasu tylko ze sobą. Kochana, popatrz dziś na świat inaczej, patrz tu i teraz, doceniaj teraźniejszość.

Jest pięknie, prawda?

  PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Jak spełniać marzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *