Piękna codzienność.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Piękna codzienność.

Audio: Piękna codzienność.

Oliwia Trzynska

Cześć. Mam nadzieję, że nie wstałaś dziś lewą nogą. Mnie zdarzało się to bardzo często, ale przyszedł moment kiedy powiedziałam sobie – dość, dlaczego mam się załamywać kiedy mogę budować swoje emocje pozytywnie? Wiesz, jeszcze się nie znamy, ale myślę, że chętnie wypiłabym z Tobą herbatę. Lub kawę. Zależy na co masz dziś ochotę. Osobiście wolę herbatę, szczególnie zieloną z odrobiną miodu i cytryny. To mój codzienny rytuał. Zaparzam herbatę w dużym kubku, a później siadam z nią w łóżku i robię mały przegląd mediów społecznościowych. Myślę, że i ty przeglądasz teraz swoje media, więc zapraszam Cię do wspólnej herbaty. Jeśli spędzasz swoje życie w biegu, a leniwe poranki to dla Ciebie święto to tym bardziej powinnaś je celebrować. Być może czytasz teraz te słowa w pociągu, tramwaju albo autobusie, ale musisz mi obiecać, że wrócisz kiedyś do nich podczas wolnego dnia.


Tego poranka, życzę Wam – CUDOWNEGO DNIA!

Wypracowanie sobie codziennej rutyny wcale nie musi oznaczać, że Twoje życie jest nudne. Kiedyś myślałam, że tak właśnie jest, ale to nieprawda. Możemy urozmaicać swoje dni, robiąc coś nowego. Nie musi to być od razu skok ze spadochronem, ale chociażby spróbowanie nowego przepisu, znalezienie nowej gry, wyszywanie, pisanie, czytanie. Wiesz, kiedyś wydawało mi się, że kiedy dorosnę będę robić mnóstwo interesujących rzeczy. Będę chodzić na siłownię, szukać pysznych restauracji co weekend, poznawać nowych ludzi i umawiać się z nimi na drinka. Będę aktywna i będę wyglądać jak modelka z magazynu modowego.

Dorosłość przyszła jednak dużo szybciej niż myślałam. Skończyłam studia, znalazłam sobie pracę i mieszkam z człowiekiem, którego kocham. Zauważyłam, że ulubione dni to te kiedy mamy dla siebie czas. Nie tylko dla siebie nawzajem, ale po prostu kiedy każde z nas robi może poświęcić chwilę tylko dla siebie samego. I nie zależy mi już na podboju wielkiego świata, ale na tym by podbić nasz maleńki świat. Spostrzegłam, że siedzenie w domu też jest wspaniałe. Praca i relacje z bliskimi ludźmi są ważne, ale najważniejsze jest to żebyśmy byli szczęśliwi. Nie mam wyrzutów sumienia kiedy oglądam telewizję zamiast ćwiczyć, nie płaczę kiedy zjem czekoladę zamiast marchewki.

Pamiętaj, że nie musisz spełniać niczyich oczekiwań, bo to ty masz być szczęśliwa. Możesz nawet nudzić się na kanapie przez cały dzień, ale ważne jest to żeby zachować pogodę ducha i nie zadręczać się tym czego nie zrobiłaś. Małe sukcesy są równie ważne, bo dla kogoś innego mogą być wielkie. Nikt nie będzie rozliczać Cię z tego, że dziś postawiłaś na relaks. Potrzebujesz tego jak wszyscy ludzie na świecie. Wszystko jest w Tobie. Wprowadzaj w swoją codzienność małe zmiany, a zobaczysz jak zmienia się całe Twoje nastawienie.

Powoli dopijam już swoją herbatę, a ty? 😉

Autor: Oliwia Trzynska

Instagram: www.instagram.com/unirosbooks/

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Biedna, czy bogata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *