Odnajdę to coś!

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Odnajdę to coś!

Karolina Hartman

Wiem, że kochasz swoją rodzinę. Wiem, że praca to Twój drugi dom. Wiem również, że bycie dobrą żoną, matką, przyjaciółką, pracownicą, zajmuje Ci tyle czasu i siły, że zazwyczaj nie masz ochoty na nowe doznania. Chcesz po prostu wypocząć i odetchnąć, aby kolejnego dnia znowu powrócić do codzienności, która jest już tak poukładana, że niechętna do zmian.

I niby jest Ci dobrze, bo pewnie jest. Czujesz się szczęśliwa robiąc to, co zawsze. Dla innych i z innymi, raczej nie sama. A gdy przychodzą gorsze dni, starasz się jakoś funkcjonować między pracą, a domem. To co złe mija i znowu jest w porządku. A czy między domem, a pracą odnalazłaś coś dla siebie? Pasje, hobby? Coś, co odrywa od codzienności i na chwilę pozwala odreagować negatywne emocje, nabrać wiatru w żagle, wyzwolić pokłady kreatywności i drzemiący w Tobie potencjał? Uwierz, masz go w sobie bardzo dużo.

„Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym” (Stephen King). Każda z nas potrzebuje odskoczni. Nie takiej, która stanie się obsesją i bez której nie będziemy potrafiły normalnie funkcjonować. Ale takiej, która codzienność uczyni jeszcze bardziej wyczekiwaną.

Biegasz? Malujesz? Piszesz wiersze? Tańczysz? Uczęszczasz na siłownie lub kurs angielskiego? Robisz coś dla siebie – i słusznie! Cieszę się, jeśli jesteś jedną z tych kobiet, które inspirują inne do odszukania własnej pasji. Dziękuję Ci za to. Ale może tak jak ja, jesteś na etapie weryfikacji swoich pragnień? Poszukujesz zajęcia, które nawet w małej dawce, będzie zastrzykiem magicznej energii.

Może to właśnie ten dzień na podjęcie decyzji. Może warto spróbować wielu rzeczy, aby odkryć tą, która sprawi, że poczujesz się szczęśliwsza. Nie marnuj czasu, bądź kobietą pełną zapału i rób to, co kochasz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *