Nadzieja.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Nadzieja.

Audio: Nadzieja.

Katarzyna Rubinowska

Właśnie mija kolejny rok, miesiąc, tydzień, dzień Twojego życia. Tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądał. Planujesz masę działań, ile to rzeczy uda Ci się osiągnąć w nadchodzącym czasie, ile wspaniałych projektów zrealizujesz, jak fantastyczny czas przed Tobą, pełen produktywności i działania. Ale czy na pewno wszystko zależy tylko od Ciebie? Może to właśnie dzisiaj Twoja siostra odkryje mały, niepozorny siniak na nóżce swojego małego synka i spełni się najczarniejszy scenariusz, którego nie dopuszczałaś w myślach. Może to właśnie dzisiaj Twój ukochany pies nagle przestanie chodzić i okaże się że wymaga poważnej operacji. Może to właśnie dzisiaj los spłata Ci figla i zamknie sądy, a Ty na rozstrzygnięcie ważnej sprawy, od której bardzo wiele zależy czekasz już rok. Nagle okazuje się, że Twoje życie stanęło w miejscu i przecierasz z niedowierzaniem oczy, że to przecież niemożliwe. Pytasz wszystkich dookoła „dlaczego?” i nikt nie jest Ci w stanie udzielić satysfakcjonującej Cię odpowiedzi.


Tego poranka, życzę Wam – ABYŚCIE STAŁY SIĘ STRUMIENIEM!

„W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa – nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość” (Budda). W tym czasie gdy dopada Cię totalna niemoc możesz być tylko strumieniem, nie masz zupełnie siły na bycie skałą, co jest zrozumiałe i nie musisz przed nikim udawać, że jest inaczej. Jednak pamiętaj, że to właśnie strumień wygra, potrwa to trochę dłużej, będą ciężkie dni, jednak światełko w tunelu będzie coraz wyraźniejsze i pewnego dnia zaświeci słońce.

Dlatego doceń każdy dzień w którym świeci piękne słońce, zakwitają kwiaty, a Ty możesz wyjść na świeże powietrze i poczuć wiatr we włosach. Odwzajemnij uśmiech przypadkowo mijanego przechodnia, porozmawiaj chwilę z sąsiadką, uśmiechnij się do kasjerki w sklepie, może Ci ludzie, których spotykasz na swojej drodze też mają gorszy dzień i taki miły gest da im siłę na kilka następnych trudnych dni. Powiedz koleżance z pracy, że ładnie wygląda, a jeśli Ty usłyszysz taki komplement to podziękuj za niego. Szukaj małych chwil które sprawią Ci radość i bądź wdzięczna za wszystkie miłe gesty. Uśmiechaj się, nawet jeśli zupełnie nie jest Ci do śmiechu. Dni i tak będą mijały i tylko od Ciebie zależy, czy spędzisz je pogrążona w smutku i rozpaczy, czy jednak powoli, małymi krokami postarasz się odnaleźć w nowej rzeczywistości i znajdziesz w sobie siłę do działania.

„Nie możemy zmienić kierunku wiatru, ale możemy inaczej postawić żagle” Andreas Pflüger.

Autor: Katarzyna Rubinowska

Strona: miscatalina.pl/

Facebook: www.facebook.com/miscatalinaa/?eid=ARCKkurUDqQsOyDaUGo_N7hT2PfQ9rI82rcfMq5Fd1FtPmLPx_0tDFjldVaDCN-UroIZVo-DuQI4-Ove

Instagram: www.instagram.com/miscatalina/

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Uśmiechnij się na dobry dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *