Na wiele spraw nie mamy wpływu…

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Na wiele spraw nie mamy wpływu…

Audio: Na wiele spraw nie mamy wpływu…

Karolina Hartman

Chciałabyś zmienić cały Świat? Bo przecież tyle sytuacji Cię irytuje, tyle momentów i rzeczy wzbudza złość, i strach. Pragniesz, aby wszędzie panował pokój, dostatek, zdrowie i szczęście. Tak niewiele, a tak wiele. A kiedy widzisz głodujące dzieci w Afryce – płaczesz, a kiedy dostrzegasz potrzebujących – nie wiesz co robić, a kiedy obserwujesz toczące się wojny – bijesz pięściami w poduszkę, a kiedy obserwujesz dzieci z domów dziecka – czujesz smutek. I kładziesz się spać z myślą, że jesteś bezsilna i nic nie zależy od Ciebie.


Tego poranka, życzę Wam – CHĘCI ZMIAN!

„Boże, użycz mi pogody ducha,

Abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,

Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić,

I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego” (Modlitwa o pogodę ducha AA).

Nie czuj się bezradna! Tak naprawdę możesz więcej, niż Ci się wydaje. Zawsze możesz zaadoptować dziecko na odległość, aby wspomóc dzieci w Afryce. Zawsze możesz zaangażować się w cudowne akcje jak np. Szlachetna paczka, charytatywne zbiórki, aby rozjaśnić niebo potrzebującym. Zawsze możesz powierzyć w modlitwie walczący Świat. Zawsze możesz poświęcić swój wolny czas, aby wzbudzić uśmiech na twarzach samotnych dzieci. Zawsze możesz coś zrobić, aby było piękniej, radośniej i pogodniej.

Na wiele spraw nie mamy wpływu. Ale mamy wpływ na to, co dookoła nas. Zacznij od małych kroków i codziennych spraw. Od rodziny, pracy, sąsiadów, a szybko dojdziesz do wniosku, że TWÓJ cały Świat jest bliżej, niż Ci się wydaje. I to Ty, możesz dokonać największych zmian.

Autor: Karolina Hartman

3 minuty o poranku

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Miłość nie jest trudna…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *