Motywacja.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Motywacja.

 

GRAŻYNA -GRANIVERA

Gdyby mi się chciało, jak mi się nie chce ? Wiele razy zadaje sobie to pytanie. Co nas może zmotywować do działania? Opowiem Wam na moim przykładzie. Osoby, która odkąd pamięta, bardzo lubiła odkładać wszystko na ostatnią chwilę. I od razu Wam mówię, nie róbcie tak! Gonią terminy, goni szef, a Ty jesteś w proszku, na zielonej łące czy w lesie. Wybierz sobie. Motywacja jak ta lala, gdy tego nie zrobię to szef mi głowę urwie, wywali z pracy etc… Robisz, pracujesz w pocie czoła. Myślisz sobie, nie ma bata, zdążę. A tutaj nagle coś się dzieje. Złośliwość rzeczy martwych. Akurat wtedy musi się coś zgubić, musi się aktualizować internet, daj Boże, aby była to tylko jedna rzecz… Wyłączą internet, bo akurat teraz muszą konserwować sieć, jakby nie mogli tego zrobić w nocy… Dobra często się udaje, ale po co te nerwy…  

Działamy i robimy wszystko od razu. Często najgorzej jest coś zacząć. Wydaje się nam, że coś jest nie do przebicia. Według metody pięć minut najtrudniej jest coś zacząć, gdy już zaczniemy coś robić, to łatwiej jest to kontynuować. Jak rozpoczęcie danego działania będziemy ciągle odkładać na później, to prawdopodobnie nie wykonamy go w ogóle. Gdy już zaczniemy, to szybko okazuje się, jakie to było proste i szybkie do zrobienia.

Autorka: Grażyna Glanowska – Aleksandrowicz

Strona: www.granivera.com

Instagram: www.instagram.com/granivera/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *