Miłość nie jest trudna, jeśli nie oczekujesz niczego w zamian.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Miłość nie jest trudna, jeśli nie oczekujesz niczego w zamian.

Audio: Miłość nie jest trudna…

Paulina Hejduk

(Tekst powstał podczas pandemii koronawirusa)

Piszę ten tekst, w momencie gdy stwierdzenie “żyjemy w dziwnych czasach” nabrało zupełnie innego znaczenia. Każdego dnia docierają do nas zewsząd negatywne informacje, które wywołują paraliżujący strach – strach o życie nasze i naszych bliskich. Nie wiemy co przyniesie kolejny dzień, czy będziemy mieli pracę, pieniądze na życie, czy nasze dzieci podejdą do egzaminów i kiedy zobaczą się ze swoimi ukochanymi dziadkami. Jednego dnia życie nas wszystkich zostało wywrócone do góry nogami, nie możemy robić rzeczy, które jeszcze wczoraj były dla nas normalnością.

Wiesz dlaczego to piszę? Żeby Cię zdołować i przyznać rację, że Twój strach jest uzasadniony? Po pierwsze – jeśli się boisz, jest to przejaw SIŁY, a nie słabości! Ale cel tej wiadomości jest inny, tworzę ją żebym nigdy nie zapomniała o rzeczach, które tak na prawdę są ważne w życiu. I żebyś nie zapomniała i Ty. Dopiero gdy coś tracimy, zaczynamy to doceniać w 100%, prawda? Pomyśl, czego Ci teraz najbardziej brakuje? Z pewnością ciuchy z najnowszej kolekcji ulubionego sklepu nie są na szczycie Twoich pragnień. Ja najbardziej tęsknie za spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi. Od zawsze traktuję Rodzinę jako priorytet, ale nie zmienia to faktu, że czasem, w codziennej gonitwie moi bliscy spadali na dalszy plan. Też Ci się to zdarzało? Teraz wiem, że zrobiłabym wszystko żeby byli bezpieczni i szczęśliwi. Myślę, że masz tak samo. Wiesz o tym, że rodzina i przyjaciele to Twoja siła! Dlatego nie zapomnij nigdy o tym, co czułaś podczas kwarantanny i doceniaj swoich bliskich na co dzień. Miłość nie jest trudna, jeśli nie oczekujesz niczego w zamian.


Tego poranka, życzę Wam – BLISKIEGO KONTAKTU Z RODZINĄ!

Najlepiej spróbuj od zaraz!

Zrób mężowi na śniadanie naleśniki, które tak uwielbia, ale Tobie nie chciało się ich nigdy smażyć. Zawsze to on może pozmywać 😉

Zadzwoń do Babci/Dziadka i wysłuchaj wszystkiego, co tylko będą chcieli Ci powiedzieć, do tej pory zawsze pierwsza kończyłaś rozmowę. Uwierz mi, nasi dziadkowie robili na prawdę szalone rzeczy, tylko nie mieli Ci kiedy o tym opowiedzieć 🙂

Pobaw się z dziećmi nie używając przy tym telewizji czy tabletu, odnajdź w sobie dziecko. Ono tam czeka na Ciebie i na świetną zabawę! Twoje dzieciaki też 😉

Przykładów jest milion, tak na prawdę czasem żeby poprawić komuś humor, wystarczy buziak na dzień dobry, czy śmieszy filmik wysłany do przyjaciółki. To są drobne gesty, prawie niedostrzegalne, ale znaczą dla innych tak wiele.

Niech ten trudny czas będzie dla nas lekcją na przyszłość. Lekcją, z której wyciągniemy wnioski i wprowadzimy je w życie.

Nie zatrzymuje Cię dłużej, leć już smażyć te naleśniki!

Autor: Paulina Kwaśna

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Czego nie chcesz dzisiaj widzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *