Magiczna bransoletka.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Magiczna bransoletka.

 

Kiedy rozmyślam o wyjątkowości poranków, dostrzegam wiele elementów, które powodują, że dzień rozpoczyna się piękniej. Ale dzisiejszy poranek naprawdę zaczął się wyjątkowo. Zapukał do mnie kurier o 8 rano i wręczył małą przesyłkę. Nie wiedząc skąd, nie wiedząc co, otworzyłam…

 

 

 

Zobaczyłam pudełeczko w srebrnym kolorze z delikatną kokardką oraz subtelnym napisem MAK biżuteria. Wiedziałam, że najprawdopodobniej czeka mnie kobieca niespodzianka. I nie byłam w błędzie 🙂 ! Moim zaspanym oczom ukazała się cudowna bransoletka na czarnym, bawełnianym sznureczku. Ale to, co sprawiło, że od rana poczułam roztańczone endorfiny po całym moim ciele, to dołączone do bransoletki magiczne, srebrne zawieszki. Na czterolistnej koniczynce umieszczono napis – zawsze razem, na delikatnym serduszku imię – Łukasz, a na małych, dziecięcych stópkach zobaczyłam – Jula, Maja. Wszystkie trzy niby razem, a jednak oddzielone srebrnymi kuleczkami, bym mogła zobaczyć wyraźnie każdą z nich, gdy tylko tego zapragnę.

 

 

Bransoletkę bez problemu dopasowałam do swojej dłoni, dzięki regulowanemu sznureczkowi. Do pudełeczka dołączono również dyskretny liścik, w którym dowiedziałam się jak zadbać o moją nową biżuterię, aby cieszyć się nią przez długie lata. Co więcej? Otrzymałam bon upominkowy o wartości 10 zł do wykorzystania w sklepie MAK biżuteria. Ah! Bardzo mi miło!

Prezent spowodował nie tylko uśmiech na mojej twarzy, ale również przyśpieszone bicie serca. Może to banalne, ale właśnie tak było. Analizowałam swoje uczucia, doszukiwałam się źródła mojej reakcji, bo jakby nie patrzeć – to tylko bransoletka. I chyba odnalazłam odpowiedź.

Za dwa tygodnie wracam do etatowej pracy. Nowego miejsca pracy. Po 3 latach skupiających się wyłącznie wokół stanów błogosławionych, dzieci, mieszkania… miałam iść zarabiać i pozostawić córki na dłużej niż 5 godzin. To dla mnie nowa sytuacja, do której muszę się przyzwyczaić. Na pewno początki nie będą proste. Na pewno będę tęsknić.

A z moją niezwykłą, bo przygotowaną specjalnie dla mnie – bransoletką, będzie mi po prostu łatwiej i z pewnością przyjemniej.

Łukasz – przypomni, że mam męża, który mnie przytuli, gdy wrócę do domu. Niezależnie czy w pracy odniosę sukces, czy porażkę.

Jula i Maja – utwierdzą w przekonaniu, że mam dla kogo żyć i dla kogo pracować!

Zawsze razem – przypomni priorytety.

 

 

 

Biżuteria od zawsze odgrywała ważną rolę w życiu kobiet. I dla mnie również. Ta cudowna bransoletka sprawiła, że poczułam się wyjątkowo. Uwielbiam, gdy na moim nadgarstku prezentują się delikatne, kobiece akcenty! I taka właśnie ona jest: subtelna i niezwykle intrygująca.

Z dala mi od nieuczciwych opinii, cenie sobie szczerość, dlatego mogę napisać szczerze: zakochałam się w podarowanej mi bransoletce od pierwszego wejrzenia. Czuję, że to nie tylko przyjemny dla oka dodatek do codziennej stylizacji, ale również produkt, który chwyta za serce kobiety.

Prezent otrzymałam od marki MAK biżuteria po tajnej konsultacji z kilkoma osobami. Teraz Ty możesz podarować cudowną biżuterię wyjątkowej osobie, by spowodować uśmiech na jej twarzy, już o poranku…

W sklepie szaleje różnorodność produktów! Ciekawe czcionki, cudowne zawieszki i kolory. Z pewnością odnajdziesz propozycję dla siebie i swoich przyjaciół. 

 

>>>SKLEP MAK-BIŻUTERIA<<<

> bransoletka <

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *