Koszmarny poranek, który możesz zmienić!

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Koszmarny poranek, który możesz zmienić!

DOMINIK KŁUDKIEWICZ

Wstałem rano i podążając do łazienki zaczepiłem o kabel od odkurzacza zostawionego poprzedniego dnia pod łóżkiem. Obudziłem się w mgnieniu oka. Kolejna dawka emocji pojawiła się już w kabinie prysznicowej. Gdy schylałem się po szampon zaczepiłem o kran i … zimna woda przyprawiła mnie prawie o orgazm. Na koniec pomyliłem buteleczki olejku do brody z serum zawierającym witaminę C… W tym momencie można powiedzieć, że dzień zaczął się koszmarnie. Tylko po co? Nie wiem czy to kogoś pocieszy, ale takie sytuacje zdarzają się wszystkim. Patrząc okiem faceta wydaje mi się, że świadomość, że mężczyznom też zdarzają się takie zwariowane poranki powinna pocieszyć wiele kobiet 😉 niby jesteśmy różni, a jednak podobni.

MĘSKIE SPOJRZENIE

Dlaczego o tym piszę? Ano, by pokazać męskie spojrzenie na tego typy zdarzenia, by pokazać jak nie poddawać się negatywnym myślom. Odkurzacz i kabel wijący się przez pół mieszkania. Kto go tam pozostawił? No przecież ja sam. Następnym razem będę pamiętał, żeby po skończonym sprzątaniu odłożyć go na miejsce, albo przynajmniej, żeby zwinąć kabel. Zostawiła go tam Twoja połówka? Przy kolejnych porządkach przypomnisz Jej, by go tam nie zostawiać. Nie ma co się złościć, bo to nie cofnie sytuacji. A może warto się uśmiechnąć do samego siebie i pomyśleć, że dobrze, że to nie było krowie gówno? 😉 Znajdźcie coś pozytywnego w zaistniałej sytuacji.  

  Zimny prysznic i orgazm? Byłoby super! Gdyby to było takie proste to pewnie wiele osób stałoby godzinami pod prysznicem 😉 Na szczęście nic się nie stało, a odrobina chłodnej wody nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Rozbudziłem się na dobre. Warto pamiętać, że zimna woda obkurcza naczynia krwionośne, zwęża pory…Same pozytywne rzeczy. Pomylone kosmetyki. Olejek z serum zawierającym witaminę C – uff, dobrze, że tylko taka pomyłka. Kiedyś pomyliłem próbki kremu nawilżającego z mocznikiem z kremem do stóp zawierającym mocznik. Zdziwiłem się bardzo jak poczułem mentol… Dopiero po chwili zorientowałem się, że coś pomyliłem. Śmiałem się z 10 minut – co więcej, to wszystko zdarzyło się przed ważną służbową kolacją. Moja wina i pośpiech. Od tamtego zdarzenia staram się sprawdzać co stosuję, by nie było gorszej pomyłki. No ale, jak widać, olejki pomyliłem. Broda przeżyła witaminę C 😉, nic się jej nie stało. We wszystkich „złych” sytuacjach nie ma co się poddawać i iść drogą wk***u. Warto pod nosem powiedzieć kilka ciepłych słów! W końcu trzeba jakoś zareagować. Następnie pomaga myśl, że nie jest źle. Pamiętajcie, że z uśmiechem na twarzy dużo więcej można załatwić niż chamskim odburknięciem. Pomyślcie o tym… Szczera prawda. Zastanówcie się więc w drodze do pracy, co poprawiłoby Wam nastrój. Może kawa? Może sms do przyjaciółki czy przyjaciela? Każdemu dobrze robi trochę aktywności fizycznej – może zamiast autem tym razem do pracy udasz się na piechotę. Rozładujesz się i dzień będzie lepszy! Nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, nie daj się ponieść złym emocjom! Zdrowie psychiczne jest też bardzo ważne. Udanego dnia!

PS. Wszystkie wspomniane zdarzenia są z życia wzięte.

 

Autor: Dominik Kłudkiewicz – pomysłodawca bloga: urodaokiemfaceta.pl

oraz profilu na Instagramie:  instagram.com/urodaokiemfaceta

  PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ ->   Dziś nie narzekaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *