Już wkrótce zaczynamy!

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Już wkrótce zaczynamy!

Czasami ze sobą konkurujemy, a nawet czujemy zazdrość.

Czasami przyjmujemy wrogą postawę, nastawioną na walkę o konkretną przestrzeń.

Czasami pragniemy przytulić, pocieszyć, wesprzeć, wspólnie działać i tworzyć.

Kobieta wobec kobiety – jaka jest?

Stał się mały, kobiecy cud, którego częścią jesteśmy MY. 3 MINUTY O PORANKU to miejsce, w którym kobiety łączą swoje siły, słowa, pasje i przemyślenia, aby zawalczyć o poranny, pozytywny impuls dla każdej z Nas.

Jesteśmy świadome, że życie nie składa się wyłącznie z cudownych elementów i gorsze sytuacje, emocje również mają swoje miejsce, nie możemy ich ot tak… wykluczyć. A nawet śmiemy sądzić, że ubogacają Nasze życie sprawiając, że czujemy się silniejsze. Takich chwil jest wiele. Nie musimy o nie walczyć. Są mimowolnie. Dlatego postanowiłyśmy zapragnąć pięknych poranków, które obdarują Nas energią na cały dzień.

W projekcie biorą udział cudowne kobiety, które słysząc zdanie: „Zróbmy coś dla innych kobiet, aby sprawić uśmiech na ich twarzach”, odpowiadały głośny i stanowczym „Tak!”. Bez zbędnych pytań, pełne szalonej energii i ufności. Każda inaczej, na swój sposób, chciała podarować „coś” własnego Nam wszystkim. Fantastycznie, prawda? Możesz być częścią tego miejsca. Zarówno będąc z Nami każdego poranka przez krótkie 3 minuty lub dzieląc swoim słowem cały projekt.

Stał się mały, kobiecy cud. Kobiety są razem, wspierają się bez zazdrości i rywalizacji. Czują potrzebę dzielenia się pasją, pomysłami, przemyśleniami, a w zamian za to oczekują tak niewiele – Twojego uśmiechu. To piękny dzień dla każdej z Nas. Nie tylko z racji początku czegoś wyjątkowego, ale również dzień, który utwierdza w przekonaniu, że obok Nas żyją wyjątkowe osoby – odważne, a zarazem kochane kobiety.

Bądźmy razem, twórzmy wspaniałe rzeczy, wspierajmy się,

doceniajmy wzajemne zalety, bo w KOBIETACH JEST SIŁA.

4 Responses

  1. Cieszę się, że zostałam zaproszona i mogę wziąć udział w akcji na rzecz kobiet. I jeśli moje słowa choć na jednej twarzy wywołają uśmiech, pozwolą  Komuś uwierzyć w siebie, swoje możliwości, to było warto! ?

    1. A My się cieszymy, że jesteś z Nami 🙂 !
      Dziękujemy, bo jestem przekonana, że niejeden uśmiech,
      pojawi się na twarzach Naszych czytelniczek.

  2. Pięknie dziękuję za zaproszenie. Jestem zaszczycona mogąc uczestniczy C w tym projekcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *