Jesteś wystarczająca!

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Jesteś wystarczająca!

Audio: Jesteś wystarczająca!

Marlena Sergot

Dzień dobry! Właśnie wstałaś, zaparzyłaś kawę lub herbatę i zaczynasz swój dzień. Wraz z rozpoczęciem dnia, w Twojej głowie pojawiają się myśli. Takie zwyczajne jak te co na dziś zaplanowałaś, co zrobisz na obiad, z kim chcesz porozmawiać, ale też takie mniej przyjemne, w których zadręczasz siebie: powinnam zrobić to inaczej, inne kobiety potrafią coś lepiej, są ładniejsze, zgrabniejsze. Podchodzisz do lustra by nałożyć makijaż, patrzysz na siebie i znów przychodzą myśli: kolejna zmarszczka, nie taki nos, mam o 5 kg za dużo.

Potrafisz się tak katować wielokrotnie porównując się w wielu kategoriach. Nie tędy droga!

Bo to wszystko to tylko myśli i osądy w Twojej głowie, a Ty jesteś przecież wystarczająca!


Tego poranka, życzę Wam – SZCZEREGO UŚMIECHU!

Bycie nieperfekcyjną jest w porządku

Na świecie nie ma ideałów. Każda z nas popełnia błędy, podejmuje złe decyzje. Każda z nas ma taką część ciała, z której nie jest do końca zadowolona. Każda z nas nie spełniła wszystkich swoich marzeń. Każda z nas czegoś żałuje i coś by zmieniła. Każda z nas nie może czegoś mieć. Każda ma jakieś problemy.

I to jest OK! Tak po prostu jest i zawsze będzie. Jesteśmy istotami ludzkimi, które nie są perfekcyjne. Odpuść więc i nie zadręczaj się już więcej. Nie rozpamiętuj, nie zmienisz przeszłości. Nikt z nas nie jest idealny. Zaakceptuj siebie taką jaka jesteś!

Jesteś wystarczająco dobra

Jesteś przecież wystarczająca taka jaka jesteś! Jesteś wystarczająco dobra, wystarczająco mądra, wystarczająca piękna. Wystarczająca by kochać i szanować siebie. Doceń siebie tak, by inni mogli doceniać Ciebie.

Zaakceptuj swoje wady. Pokochaj swoje ciało. Jest piękne takie jakie jest. Twoja twarz ubrana w uśmiech wygląda pięknie, nie potrzebuje żadnych poprawek.

Uwierz w siebie! Masz przecież już mnóstwo umiejętności i możesz zdobyć kolejne. Masz wiele zalet i jesteś wspaniałą osobą.

Teraz uśmiechnij się do siebie i powiedz sobie coś miłego, bo każdego dnia zasługujesz na komplement. Pamiętaj, że jesteś cudowna. Jesteś wystarczająca!

A to będzie dobry dzień 😉 .

Autor: Marlena Sergot

Strona: marlena-s.blogspot.com/

Instagram: www.instagram.com/mar.lena_s/

E-mail: marlena0108@gmail.pl

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Słowa mają moc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *