Jesteś cudem – naprawdę.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Jesteś cudem – naprawdę.

Audio: Jesteś cudem – naprawdę.

Justyna Krawczyk

Witaj Piękna!

Chcę się dziś z Tobą podzielić pewnym odkryciem. Odkryciem, które zmieniło postrzeganie mnie samej, ale też innych ludzi. Dzielę się z Tobą swoją historią, bo zrozumiałam, że moje życiowe lekcje stają się tym bardziej wartościowe, kiedy się dzielę nimi z innymi.

Czy wiesz, że jesteś cudem? Tak, wiem jak to brzmi. Ale uwierz mi – jesteś nim. Pod pokrywką powinności, tego jak powinnaś żyć, wyglądać, pod ciężarem krytyki i nieprawdziwych słów na swój temat. Ale jesteś nim Kochana, uwierz w to! Zapomniałaś, bo dawno o tym nie słyszałaś. Dziś przychodzę do Ciebie, aby Ci podpowiedzieć, co możesz zrobić, aby sobie o tym przypomnieć. Bo może się zdziwisz, ale ja też kiedyś czułam się nic nie warta, nie ładna, nie godna. Zrobiłam jednak wiele w swoim życiu, aby to zmienić, aby wreszcie stanąć po swojej stronie. Jeśli ja mogłam to zrobić, to Ty również Kochana.

Zacznijmy od powitania samej siebie o poranku. Robiłaś to kiedyś?

Gdy tylko rano wstaniesz, to podejdź do lustra i spójrz na siebie. Nie tak, jak wtedy, gdy poprawiasz makijaż. Spójrz na siebie jak na cud, osobę, którą kochasz, bo tylko ze sobą będziesz do końca życia, wiesz o tym? Witasz się ze wszystkimi każdego dnia, ale nie przyszło Ci do głowy to, aby przywitać się samej ze sobą, prawda?

Powiedź: cześć, miło Cię widzieć, fajnie, że jesteś. Rób to ćwiczenie każdego dnia zanim zaczniesz dzień. To ćwiczenie ma na celu zbliżenie się samej do siebie i połączenie z osobą, która jest dla Ciebie najważniejsza na świecie. Ze sobą.

Tego poranka, życzę Wam – ODKRYCIA
NAJPIĘKNIEJSZEGO CUDU!

Pomyśl, co może zrobić kobieta, która o siebie dba, która kocha siebie. Co możesz zrobić właśnie Ty dla samej siebie. Jestem Style Coachem, więc siłą rzeczy pojawią się tu ubrania i dbanie o swój wygląd zewnętrzny. Ale taki wygląd, taki wizerunek, który będzie spójny z tym, kim naprawdę jesteś. Nie odkładaj siebie na później, zadbaj o siebie już dziś.

Masz w szafie ulubioną sukienkę w której czujesz się pięknie, ma kolor, który sprawia, że Twoja uroda staje się wyraźna, spójna i piękna? Trzymasz ją na szczególną okazję? Kochana, każdy dzień jest szczególną okazją, a Ty każdego dnia zasługujesz na wszystko to, co najlepsze więc załóż ją już dzisiaj. Zadbaj o siebie jak o największy cud. Bo jesteś nim, pamiętasz?

KOLEJNE ĆWICZENIE NA DOBRY DZIEŃ.

Gdy widzisz, że komuś dzieje się krzywda, jest Ci smutno, reagujesz, stajesz w obronie innych, prawda? A co z Tobą, czy stawiasz granice, czy umiesz obronić osobę najważniejszą na świecie? Siebie. Może to czas, aby złożyć sobie niezwykłą obietnicę, jesteś gotowa?

Już nigdy siebie nie zostawię i zawsze będę po swojej stronie. Możesz to zrobić? Oznacza to tylko tyle i aż tyle, że nie będziesz siebie więcej biczować za błędy, patrzeć na siebie z pogardą, krytykować i wierzyć w to, co mówią inni. Błędy będą się zdarzać zawsze i warto nad nimi pracować, rozwijać się, stawać się najlepszą wersją samej siebie, ale z miłością i zrozumienie, bo kochasz siebie i jesteś cudem. Pamiętasz?

Moją misją jest dawanie innym skrzydeł. Mam nadzieję, że dziś choć odrobinę poczułaś, że je masz.

Ściskam Cię serdecznie,

Autor: Justyna Krawczyk, Style Coach,
Jak Być Szczęśliwą Kobietą

Strona: https://jakbycszczesliwakobieta.pl/

Facebook: www.facebook.com/jakbycszczesliwakobieta/

Instagram: www.instagram.com/justyna_krawczyk_style_coach/?hl=pl

CHCESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ -> Każdy kryzys mija.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *