JAK POWRÓCIĆ DO WAKACJI, GDY NA ZEWNĄTRZ CORAZ CHŁODNIEJ?

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

JAK POWRÓCIĆ DO WAKACJI, GDY NA ZEWNĄTRZ CORAZ CHŁODNIEJ?

Już zatęskniliśmy za wakacjami (a co będzie za kilka miesięcy 🙁 ? ). Za cudownym słońcem, naturalną opalenizną, piaszczystą plażą, podróżami tymi małymi i dużymi. Drinki, odpoczynek, beztroskie momenty, szalone atrakcje, chwile zapomnienia o pracy i tej całej pandemii.

Wakacje już za nami, gorące słońce powoli zaczyna ustępować  miejsce mroźniejszym dniom.

Co zrobić, aby chociaż przez chwilę poczuć wakacje?

Mimo, że formalnie ich nie ma 😉 ?

 

  • Zdjęcia. To niezawodny i magiczny sposób, aby przenieść się w wakacyjną przeszłość. Zaproś do siebie kompana, który towarzyszył Ci podczas ostatnich wakacji i wspólnie powspominajcie  uchwycone przez aparat momenty. Śmiejcie się, wrócicie wspomnieniami do tych szalonych i cudownych chwil. To pomaga poczuć wolność.
  • A może wypad do solarium? Nie polecamy systematycznych wizyt, ale chwila w ciepełku może poprawić Twoje samopoczucie. Zamknij oczy, zrelaksuj się, czujesz jak ciepło rozpływa się po Twoim ciele? Pamiętasz, jak leżałaś na plaży i promienie słońca łaskotały Twoje – jeszcze do tej pory – nieopalone ciało. Niektóre solaria oferują nawet relaksującą muzykę lub zapachową mgiełkę. To z pewnością zwiększy doznania wśród zimowych dni. Jednak pamiętaj! BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE nawet w wakacje po wakacjach.
  • Chwila zapomnienia w salonie kosmetycznym. Pamiętasz jak szykowałaś się na wakacje? Odpowiedni pedicure i manicure to podstawa dla wielu pań 😉 . Polecamy wizytę u kosmetyczki, która przypomni, że  piękne paznokcie można posiadać przez cały rok. A może wbrew wszystkich trendom, zdecydujesz się na wakacyjny kolor w jesienne dni?

 

 

  • Przyjaciele, drinki i wakacyjny film! O tak, to działa. Przetestowałyśmy nie raz, nie dwa. Wystarczy wygodna kanapa, kolorowe alkohole, owoce i film najlepiej o tematyce wakacyjnej miłości, bajecznym surfowaniu po oceanie, cudownych podróżach… poczujcie się jak bohaterowie filmu i przez kolejne godziny zapomnijcie o codzienności.
  • „Gdzie te wakacje? Ile jeszcze? OSZALEJE”. Jeśli Twój organizm osiągnął maksymalny stan tęsknoty za chwilą odpoczynku, to ucieknij gdzieś już teraz. Zapomnij  o problemach chociaż na chwilę. Może na krótki weekend? Zatrzymaj się w hotelu, który oferuje moc atrakcji i korzystaj z nich ile tylko zechcesz. ROZLUŹNIJ SIĘ! Wróć do domu, uśmiechnij się i pamiętaj: prawdziwie wakacje nastąpią szybciej niż myślisz.

 

 

  • Na tegoroczne wakacje wybrałaś się pod namiot? Burze, ulewy, wiatr, adrenalina, kochasz to? Świetnie! Jeśli masz namiot, kawałek ogródka, to rozłóż swoje wakacyjne królestwo. Poczuj się jak wtedy. Rozpal grilla, smaż kiełbaski, lub czytaj książkę otulona śpiworem. Pragniesz bardziej ekstremalnych warunków? Idź, idź przez siebie. Na pagórek, łąkę, do pobliskiego lasku… brzmi szalenie! Niech ludzie się gapią, zrób to dla siebie.

 

Jest wiele sposobów, aby przypomnieć sobie i poczuć magię wakacji.  Uśmiechj się i z głową pełną szalonych pomysłów już teraz planuj swój urlop za rok. Mamy nadzieję, że tym razem nic nie popsuje naszych planów 😉 .

Karolina Hartmam

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *