Dziś nie narzekaj.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Dziś nie narzekaj.

Magdalena Marek

Narzekanie.. to taka polska przypadłość. Świeci słońce – za gorąco, pada deszcz – to przemoczone buty, śnieg i mróz? zdecydowanie za zimno. W pracy denerwują, w domu ciągle każą coś robić, dziecko marudzi, mąż nie pomaga i Ty w tym wszystkim sama. Opadasz z sił, masz dość, a rodzinka znajdzie Cię nawet w toalecie. Ale nie dziś moja droga, bo dziś ogłaszam wszem i wobec, że jest to DZIEŃ BEZ NARZEKANIA! Co Ty na to, wchodzisz w to ze mną?

DZIEŃ BEZ NARZEKANIA

Pokaż wszystkim, że jesteś dziś szczęśliwą, spełnioną, pewną siebie kobietą. Na złość szefa zareaguj uśmiechem, przytul marudzące dziecko, a gdy mąż niech chce Ci pomóc w domowych obowiązkach, po prostu usiądź koło niego i odpocznij. Pranie nie ucieknie, zmywarka nie wyjdzie z domu, a sterta ubrań do prasowania i tak sama się nie uprasuje.   Nie zapomnij przy tym wszystkim o pysznej kawie i… ciastku! Bądź dla siebie dziś dobra, uśmiechaj się do siebie, za każdym razem, gdy widzisz swoje odbicie w lustrze. Powiedz sobie coś miłego i zafunduj sobie ekstra dzień. Narzekamy, bo musimy coś zrobić, tymczasem skup się dziś również na wdzięczności. Ale jak? To bardzo proste.

BĄDŹ WDZIĘCZNA

Codziennie powtarzasz: muszę zrobić obiad, muszę iść na zakupy, muszę mężowi wyprasować koszulę i posprzątać kuchnię. Uwaga, teraz zmieniamy perspektywę – nic nie musisz, wszystko możesz. Masz pracę, w momencie, kiedy tak dużo osób walczy o każdy grosz. Robisz obiad, a niektórzy już tak dawno nie jedli ciepłego posiłku, prasujesz mężowi koszulę, uwierz wiele kobiet Ci zazdrości, że masz u swojego boku swoją drugą połowę. Znowu te zakupy? Tak ciesz, że Cię na nie stać. I ta kuchnia taka brudna? Zapewniam Cię wiele młodych osób marzy o własnej kuchni i własnych czterech kątach. Widzisz już różnicę? Widzisz jaka jesteś bogata? Na koniec cytat, który warto sobie wydrukować i zawiesić w widocznym miejscu!

„Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo”.

 

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Ponad chmurami.

 

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *