Dzień podarunków.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Dzień podarunków.

Audio: Wszystko ma swój początek i koniec.

KAROLINA HARTMAN

Kolejny dzień znowu przed Nami. Tak bardzo chciałabym podarować Tobie wszystko, co najlepsze. Klikając jednym przyciskiem myszki sprawić, aby na Twoje twarzy pojawił się uśmiech. Bo przecież zasługujesz na to – każdego poranka! Mówią: „chcieć, to znaczy móc”, tylko zazwyczaj to co najcenniejsze, przekazuje się najtrudniej.

PODARUNKI O PORANKU

Mimo wszystko, wierzę w moc życzeń, które spełniają się prędzej, czy później! Wierzę, że jeśli mocno pragniemy, to słowa przekształcają się w rzeczywistość. Dlatego w dzisiejszy poranek pragnę życzyć TOBIE:

UŚMIECHU – to on pomoże przetrwać Ci dzień i odstraszy czarne chmury wokół. Uśmiech działa cuda, Uśmiech to pół pocałunku, Uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka, Uśmiech to magia → UŚMIECH TO PODSTAWA DOBREGO DNIA. Niech pojawi się na Twojej twarzy i na twarzach osób, które Cię otaczają. Zarażajcie się wzajemnie tym, co tak piękne i radosne.

ZDROWIA I MARZEŃ – zdrowia, abyś mogła spełniać swoje marzenia w 100%. Jeżeli pragniemy być szczęśliwi, musimy żyć marzeniami i dążyć do ich realizacji! Nawet jeśli czasami tego zdrowia trochę mniej. Dopóki żyjemy mamy prawo marzyć, nawet w chorobie. Dlatego niech to będzie piękny dzień – pełen marzeń!

MIŁOŚCI – czyli uczucia, które nie jedno ma imię! Po prostu kochajmy, czujmy się kochani, odnajdujmy miłość w każdym człowieku.

DOBRYCH LUDZI –to jakimi otaczasz się ludźmi, może odzwierciedlić się w barwach Twojego, dzisiejszego dnia. Za chwilę wyjdziesz do pracy, na spacer z dziećmi… kogo tam spotkasz? Życzę, aby byli to ludzie, kochający życie.

PEWNOŚCI SIEBIE I LEKKIEGO EGOIZMU – pewność siebie pomoże Ci zawalczyć o lepsze jutro, ba! Nawet o lepsze dziś. A lekki egoizm? Przypomni, że Twoje życie to nie tylko wszystko wokół, ale to przede wszystkim TY.

MAŁEGO CUDU – może nieoczywistego, ale takiego, który pomoże Ci zrozumieć, że wszystko ma jakiś sens. Uśmiech jest podobno cudem, a więc życzę Ci kogoś/lub czegoś, co ten uśmiech spowoduje 🙂

NADZIEI i SIŁYna lepsze jutro, na miłość, na zdrowie, na spełnienie marzeń, nadziei, że jeszcze będzie pięknie, a może, że jeszcze będzie lepiej, jeśli nie jest tak dobrze, jak być powinno. Nadziei, która jest PEWNOŚCIĄ, a nie przypuszczeniem. Nadziei, która rzeczywiści nadaje sens. Nadziei, która dodaje sił, aby latać i góry przenosić.

 

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ: -> o różnorodności i jej akceptacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *