Dla Ciebie to rutyna, a dla mnie to marzenie.

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Dla Ciebie to rutyna, a dla mnie to marzenie.

Audio: Dla Ciebie to rutyna, a dla mnie to marzenie.

Blondynka na kołach

Właśnie się obudziłaś i boisz się otworzyć oczy, bo zdajesz sobie sprawę, że to będzie kolejny dzień – taki sam jak zawsze. Nie wydobywasz z siebie żadnego dźwięku, bo nie chcesz, aby dzieci wiedziały, że już nie śpisz. A jak tylko to się stanie, usłyszysz: „Mamo, wstawaj!”.

To wyobraź sobie, że ja jestem osobą z niepełnosprawnością, a wózek inwalidzki to moje nogi. O takim poranku, którego Ty masz dość, ja mogę tylko pomarzyć. Powiem Ci szczerze, że nie znoszę poranków. Zastanawiasz się dlaczego? Wyobraź sobie, że jesteś uzależniona od drugiej osoby fizycznie 24 godziny na dobę i nawet w toalecie potrzebujesz pomocy. Fizycznie potrzebuje pomocy, jednak mój mózg funkcjonuje “normalnie”. Czyli rozumiem, czuję, pragnę, kocham, marzę, a tak niewiele mogę z tym zrobić. Chcesz się zamienić? Nie? A dlaczego? Przecież przed chwilą wydawało Ci się, że mam takie cudowne życie, bo wokół mnie cisza i święty spokój. Nikt mnie nie woła, nikt nie krzyczy: “Gdzie ta kawa do cholery!”.


Tego poranka, życzę Wam – POKOCHANIA RUTYNY!

UŚMIECH KAŻDEGO DNIA – MIMO WSZYSTKO!

Tak bardzo pragnę mieć własną rodzinę, a jej nie mam. Tak bardzo czuję się inna, niedostrzegana, ale wierzę, że wszystko ma swój sens. Wiesz, co Ci powiem? Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i życie miło mnie zaskoczy. Wiem, że kiedy coś możemy zrobić, to wydaje się to oczywiste i normalne, prawda? Zdajesz sobie sprawę z tego, że wcale tak nie musi być?

No to już podnoś się z łóżka, biegnij do dzieci i męża! Pocałuj ich na dzień dobry i podziękuj za to, że po prostu są. Następnie ubierz się do pracy i idź z uśmiechem na twarzy. Wiem z własnego doświadczenia, że ten uśmiech i dobra energia, która od Ciebie bije, wraca ze zdwojoną siłą! Ja, mimo wszystko, mam w sobie siłę, aby się uśmiechać. Więc doceń to, co masz i idź z radością przez życie. Bo Twoje życie jest naprawdę piękne!

Autor: Blondynka na kołach

Facebook: www.facebook.com/Blondynkanakolach/

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ -> O pasji tworzenia.

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *