Cisza…

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

Cisza…

Audio: Cisza…

Karolina Hartman

Ze wszystkich stron otoczeni jesteśmy hałasem, szumem i wrzaskiem. Programy telewizyjne, kanały w Internecie, głośna muzyka, bezustanne rozmowy, wirująca pralka. Przyzwyczailiśmy się do ciągłych dźwięków, do tego stopnia, że często obawiamy się ciszy, która wzbudza w nas strach i poczucie samotności. Nie chcemy czuć się odizolowani od dźwięcznych towarzyszy. Wydaję się nam, że nic może zastąpić słów…

A przecież, to w ciszy możemy usłyszeć najwięcej. Najwięcej miłości, nadziei i emocji. Tylko cisza pozwala nam odkryć, to co w zgiełku niedostępne. Ci bogaci, bo obdarzeni wrażliwością, potrafią w ciszy odnaleźć spokój, ukojenie i niewyczerpalne pokłady energii. Poszukują jej w lasach, górach, na bezludnych plażach, wszędzie tam, gdzie harmonia tańczy z pięknem przyrody.


Tego poranka, życzę Wam – PO PROSTU SPOKOJU I CISZY!


Ale nie tylko wychodząc z domu, dostrzeżemy magię ciszy. Odnajdziesz ją wszędzie, jeśli tylko tego zapragniesz, nawet w czterech ścianach swojego pokoju.

Bo w ciszy usłyszymy najpiękniejszy śpiew ptaków, powiew lasów i szum mórz. W ciszy poczujemy melodię spokoju i pogody ducha. Tylko w ciszy usłyszysz bicie serca osób, które kochasz, a także spadający łzy. Niektórzy w ciszy odnajdują głos Boga, inni zamykając oczy, potrafią dostrzec swoją przyszłość. To wszystko takie proste, a tak dla wielu skomplikowane. To tylko cisza… tylko cisza…

Spróbuj w ciszy odnaleźć siebie i usłyszeć najpiękniejsze dźwięki, zagłuszane przez codzienność, huk wielkich miast, stukające kieliszki. Już nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się tego, co Tobie udało się dzisiaj usłyszeć.

Autor: Karolina Hartman

3 minuty o poranku

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ -> W kobietach jest siła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *