A Ty, co powiesz młodszej sobie?

Hartmanka
testuje

Chcesz poznać produkty, które mają szansę, poprawić Twój poranny nastrój? Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przetestowałam!

czytaj dalej ...

Blog

Wierzysz, że słowem mogę przyczynić się, aby Twój dzień stał się piękniejszy? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

czytaj dalej ...

Facebook

Chciałabyś poznać kobiety, które tworzą cudowną, porankową społeczność? Dołącz do Nas na facebooku!

czytaj dalej ...

Sobotnie
śniadanie

W życiu kierujesz się zasadą "Przez żołądek do serca"? Doskonale! Mam dla Ciebie kilka kulinarno-śniadaniowych propozycji.

czytaj dalej ...

A Ty, co powiesz młodszej sobie?

Audio: A Ty, co powiesz młodszej sobie?

Minimalistic Girl

Zastanawiałyście się co byście powiedziały młodszej sobie, gdybyście miały możliwość cofnąć się w czasie o kilka lat? Bo ja tak.

Powiedziałabym sobie, bądź bardziej odważna w życiu. Rób swoje i nie bój się tego co powiedzą inni. Ludzie zawsze będą gadać niezależnie co zrobisz. Ale pod koniec dnia to Ty sama musisz być z siebie dumna.

Nigdy nie umniejszaj swoich osiągnięć i nie bój się nimi podzielić z innymi. Nie mów, że udało się coś trafem, czy przypadkiem. Przecież nic nie robi się samo. Wyjmij i otrzep z kurzu zagubioną pewność siebie i wiarę w swoje możliwości. Przyjmuj komplementy. Odpowiadaj na nie „Dziękuję” z uśmiechem na ustach, zamiast „Nie no co Ty…”.


Tego poranka, życzę Wam – PEWNOŚCI SIEBIE!

Kochaj samą siebie, taką jaką jesteś. Nieidealną, z wadami, ale także z wieloma zaletami. Przecież nikt nie jest idealny, ale dzięki temu też każda z nas jest wyjątkowa!⁠

Nie bój się podążać za swoimi marzeniami i nigdy się nie poddawaj w dążeniu do ustalonych sobie celów, nawet jeśli czasem coś nie wychodzi tak, jakbyś tego chciała. Odpuszczaj sobie rzeczy mniej ważne i takie na które nie masz wpływu. Nie wszystko musi być perfekcyjne. Piękno tego świata polega właśnie na jego niedoskonałościach.⁠

Nigdy nie zapominaj o swojej wartości. Szanuj siebie i wymagaj tego szacunku do swojej osoby od innych. Jeśli ktoś nie ma czasu dla Ciebie, to znaczy, że nie chce go mieć.
⁠⁠
No i na koniec, nie bój się być po prostu sobą, bo najważniejsze jest to, co sama myślisz o sobie, a nie co inni o Tobie sądzą 😉

Autor: Minimalistic Girl

Strona: minimalisticgirl.pl/

Instagram: www.instagram.com/minimalisticgirlblog/

PRAGNIESZ WIĘCEJ POZYTYWNYCH TEKSTÓW? ZOBACZ TUTAJ! -> Nadzieja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *