PROJEKT, O CO CHODZI ?

Czy wiesz, jak bardzo może zmienić się Twój dzień, gdy każdego poranka poświęcisz 3 minuty, wyłącznie dla siebie? Może podczas delektowania się poranną kawą albo w trakcie codziennego biegania? Może, gdy bierzesz prysznic lub nakładasz cudowny makijaż? Albo gdy jedziesz do pracy, odwozisz dzieci do przedszkola, tworzysz perfekcyjną fryzurę ? To TYLKO 180 sekund. Prawda, że znajdziesz ten czas?

Strona 3 minuty o poranku to miejsce od kobiety dla kobiet. To tutaj codziennie kobiety z różnych przestrzeni publicznych wspierają się, motywują, inspirują, wzruszają, zwracając uwagę na to, co piękne, ważne i radosne. Każdego dnia możesz przeczytać lub ODSŁUCHAĆ, co ma Ci do przekazania jedna z nas. Jedna z tych kobiet, które codziennie mijasz na ulicy, do której uśmiechasz się w sklepie, przy której czujesz się swobodnie, do której kierujesz prośbę o pomoc, którą śledzisz w wirtualnym świecie…

a piękne jest to, że również Ty, nie musisz wyłącznie słuchać. W zakładce „Twoje 3 minuty” możesz podzielić się swoim uczuciami, przemyśleniami z każdą z nas. Spraw, aby również dzięki Tobie, kobiety o poranku poczuły się silniejsze, pewniejsze siebie, radosne, napełnione pozytywną energią na cały dzień.

TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!

Zatroszcz się o swój dobry dzień,

Karolina Hartman