PROJEKT LATO 2020

Poranna wizyta psychologiczna.

Audio – Poranna wizyta psychologiczna.

Karolina Hartman

Dzień dobry i witam Cię, podczas porannej wizyty psychologicznej. I chociaż psychologiem nie jestem, to trochę o Nas – kobietach wiem. Wiem, że czasami masz ten gorszy dzień, podczas którego chciałabyś odpuścić i być tą kruchą kobietą, a raczek kobietką, o której wszyscy mówią. Delikatną i wrażliwą.

Wiem, że brakuje Ci sił na bycie filarem całego domu i udawanie, że to mężczyźni są najsilniejsi i mogą najwięcej. Znowu musiałaś pocieszać swojego męża, przyjaciela, aby uwierzył w swoje możliwości?

W pracy zajmujesz najniższe stanowisko, a wszystko spoczywa na Twoich barkach? Przyjaciółki oczekują, że będziesz ich największym wsparciem w chwilach, gdy sama potrzebujesz pomocy i zrozumienia?

MASZ BYĆ CAŁĄ SOBĄ, INTENSYWNIE, MIMO ŻE CZASEM NIE MASZ SIŁY!

Znasz to uczucie?

Oddychaj. Zamknij oczy. Policz do pięciu.

1…

2…


Tego poranka, życzę Wam – KOBIECEJ SIŁY!

3…

4…

5…

Jesteś kobietą i jesteś silna, mimo że czasem płaczesz w poduszkę. Łzy nie są oznaką słabości, a źródłem ukojenia. Nie wstydź się swoich emocji. Masz prawo czuć i wyrażać doznania. Jako kobieta posiadasz niewyczerpalne zapasy mocy. I chociaż czasami jest ciężko, to bez Bez Ciebie Twojemu światu, zabrakłoby kolorowych barw. Tak, jesteś paletą barw. 🙂

To Ty jesteś promieniem, który obdarowuje ciepłem, nadzieją i radością wszystkich wokół. Wyobraź sobie, co by było, gdyby Cię nie było? Czy ktokolwiek byłby w stanie poradzić sobie tak dobrze, jak teraz, gdy jesteś obok? Nie musisz być zawsze skromna. Wiem, że wiesz, że nie.

Więc proszę Cię zamieniaj uśmiech, wdzięczność innych w siłę. Przekształcaj swoje działania w niesamowitą satysfakcję. Bo tak dużo dajesz, a w zamian oczekujesz tak niewiele – zrozumienia uczuć i gorszych dni. Chcę, abyś wiedziała, że inni chociaż może o tym nie mówią, to czują, że nadajesz sens i wartość ich życiu.

Dziękuję, że przyszłaś dzisiaj do mnie. Dziękuję, że rozpoczęłaś z Nami wspólną, kobiecą przygodę. Wizyta zakończona. A teraz czas zabrać dzień w swoje ręce i z podniesioną głową pokonać KAŻDĄ przeszkodę.

Nie poddasz się, prawda?

Miłego dnia, Siło ukryta w ludzkim ciele.

Autor: Karolina Hartman

3 minuty o poranku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *