PROJEKT LATO 2020

Magia podróży.

Audio: Magia podróży.

Klaudia Pawelec

Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi – Jak wiele ukryte jest w tych banalnych słowach, w tym jednym zdaniu, które dla nas- żyjących w pośpiechu nie ma najmniejszego sensu. Brak czasu, chęci, otwartej głowy na marzenia. Czym jest życie bez marzeń, a co gorsza podróży? Szczególnie tych na wyciągnięcie dłoni.

Zapominamy o NAS, naszych MARZENIACH i PODRÓŻACH. Wolimy żyć w 4 ścianach i nie wychodzić przed szereg. Nie oszukujmy się jest to wygodne, ale życie w strefie komfortu to prawdopodobnie najniebezpieczniejsze, co może nam się przydarzyć. Póki masz siłę, jesteś zdrowa i pełna nadziei korzystaj, bo dlaczego nie? Przecież tak naprawdę nie wiesz ile zostało Ci czasu na świecie. Otwórz głowę, wybierz się w podróż palcem po mapie – odnajdź swój cel i go spełnij, bo liczy się tu i teraz. Ciesz się każdą chwilą, sytuacją jaka jest. To Twoje życie, a nikt nie przeżyje go za Ciebie – doceń je i stwórz siebie taką jaką zawsze chciałaś być. Popełniaj błędy i ucz się na nich. Miej swoje lęki. Możesz bać się, że spadnie samolot, że zachorujesz, a w życiu zdarzy się coś, co zniszczy twoje podróże raz na zawsze. Kreuj się na taką osobę jaką zapragniesz, to proste – w końcu to wciąż TY. Nie bój się ludzi, bo to oni nie są wartościowi, gdy boją się być prawdziwą wersją siebie.

Tego poranka, życzę Wam – NIEZAPOMNIANYCH PRZYGÓD!

Trzeba cały czas wyznaczać sobie nowe cele, szukać i rozwijać siebie. A więc stań przed szeregiem. Spakuj swoją walizkę, kup bilety i zdobywaj Świat. To bardzo ważne, docenić jak niewiele miejsca zajmujemy. Doceń inne kultury, religie. Poznaj nowe smaki i bądź wdzięczna za to, że w Twoim kraju wcale nie jest tak źle. Jeżeli otworzysz się na nowe, to na pewno to poczujesz. Żadnych wymówek, że za daleko, że drogo, niebezpiecznie – to nieprawda! Naucz się dostrzegać każdą małą rzecz, każde miejsce, w którym jesteś. Poczuj się wolna i spełniona. To najpiękniejsze uczucie jakiego możesz doświadczyć.

Przede wszystkim nie staraj się zadowolić wszystkich, zrób coś dla siebie. Nie bój się ryzyka i nie trać czasu na wymówki. Znajdź kogoś z kim podzielisz to uczucie i będziesz przeżywać swoje najpiękniejsze podróże. Nie miej przekonania, że coś Ci się od życia należy –to przyjdzie samo w najmniej spodziewanym momencie. Zadaj sobie teraz pytanie : Jaki jest mój cel, moja pasja, czego oczekuję od życia? I zacznij to w końcu robić.

Autor: Klaudia Pawelec

Strona: wpodrozyzamarzeniami.pl/

Instagram: instagram.com/klaudia300797/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *