PROJEKT LATO 2020

Już wkrótce zaczynamy!

Czasami ze sobą konkurujemy, a nawet czujemy zazdrość.

Czasami przyjmujemy wrogą postawę, nastawioną na walkę o konkretną przestrzeń.

Czasami pragniemy przytulić, pocieszyć, wesprzeć, wspólnie działać i tworzyć.

Kobieta wobec kobiety – jaka jest?

Stał się mały, kobiecy cud, którego częścią jesteśmy MY. 3 MINUTY O PORANKU to miejsce, w którym kobiety łączą swoje siły, słowa, pasje i przemyślenia, aby zawalczyć o poranny, pozytywny impuls dla każdej z Nas.

Jesteśmy świadome, że życie nie składa się wyłącznie z cudownych elementów i gorsze sytuacje, emocje również mają swoje miejsce, nie możemy ich ot tak… wykluczyć. A nawet śmiemy sądzić, że ubogacają Nasze życie sprawiając, że czujemy się silniejsze. Takich chwil jest wiele. Nie musimy o nie walczyć. Są mimowolnie. Dlatego postanowiłyśmy zapragnąć pięknych poranków, które obdarują Nas energią na cały dzień.

W projekcie biorą udział cudowne kobiety, które słysząc zdanie: „Zróbmy coś dla innych kobiet, aby sprawić uśmiech na ich twarzach”, odpowiadały głośny i stanowczym „Tak!”. Bez zbędnych pytań, pełne szalonej energii i ufności. Każda inaczej, na swój sposób, chciała podarować „coś” własnego Nam wszystkim. Fantastycznie, prawda? Możesz być częścią tego miejsca. Zarówno będąc z Nami każdego poranka przez krótkie 3 minuty lub dzieląc swoim słowem cały projekt.

Stał się mały, kobiecy cud. Kobiety są razem, wspierają się bez zazdrości i rywalizacji. Czują potrzebę dzielenia się pasją, pomysłami, przemyśleniami, a w zamian za to oczekują tak niewiele – Twojego uśmiechu. To piękny dzień dla każdej z Nas. Nie tylko z racji początku czegoś wyjątkowego, ale również dzień, który utwierdza w przekonaniu, że obok Nas żyją wyjątkowe osoby – odważne, a zarazem kochane kobiety.

Bądźmy razem, twórzmy wspaniałe rzeczy, wspierajmy się,

doceniajmy wzajemne zalety, bo w KOBIETACH JEST SIŁA.

komentarze 4

 • Ela

  Cieszę się, że zostałam zaproszona i mogę wziąć udział w akcji na rzecz kobiet. I jeśli moje słowa choć na jednej twarzy wywołają uśmiech, pozwolą  Komuś uwierzyć w siebie, swoje możliwości, to było warto! 🙂

  • Karolina Hartman

   A My się cieszymy, że jesteś z Nami 🙂 !
   Dziękujemy, bo jestem przekonana, że niejeden uśmiech,
   pojawi się na twarzach Naszych czytelniczek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *